Newsletter Plasterek.pl [2009-12-19]

Aktualności

piegiUwierzyć we własne piękno - Dlaczego tak wiele osób krytykuje oraz nie akceptuje własnego wyglądu i czy ten obraz postrzegania siebie jest aby na pewno adekwatny? Zazwyczaj taka postawa nie daje pozytywnego nastawienia do świata, zatem może warto czasem spojrzeć na siebie oczami innej osoby.

Zapraszamy do przeczytania fragmentu ksiązki Andrzeja Setmana pod tytułem "Nie ...chcę żyć".Wieści

fotelCocooning - nowy trend, styl życia czy jeszcze jeden sposób na wydarcie kasy z przemęczonych szczurów wyścigowych? O co w tym chodzi? Jako zabiegani zdobywcy kolejnych wypłat, załatwiający miliony spraw dziennie i rozwiązujący tyleż samo problemów wracamy do domu zestresowani i wyczerpani. Marzymy o chwili spokoju


muzykaMuzyka na pomoc - Powiedzenie, że muzyka łagodzi obyczaje znamy wszyscy. Fakt, że jest prawdziwe tylko po części również jest powszechnie znany, bowiem rezultat słuchania muzyki zależny jest od jej rodzaju.kartaZaufaj intuicji - Zawierzenie przeczuciom jest jak hazard - zwłaszcza, gdy gra idzie o dużą stawkę. Wyobraźcie sobie prostą grę hazardową. Przed Wami leżą cztery talie kart - dwie czerwone i dwie niebieskie. Każda karta oznacza dla was pieniężną wygraną lub przegraną, a celem jest zyskać jak najwięcej kolejno odkrywając karty z dowolnie wybranej talii.


Psychogratka

dendrytStrumienie dopaminy - dopamina to neurohormon będący przekaźnikiem impulsów nerwowych. Odgrywa ważną rolę w tym abyśmy mogli mieć przyjemne odczucia i abyśmy mogli doznawać zmian nastroju.

Zapraszamy Cię do zrobienia krótkiego testu, który może dać Ci informację o Twojej wrażliwości na przypływy i odpływy strumieni dopaminy.


Grupy

2012Rok 2012 - Coraz głośniej mówi się o roku 2012 i rzekomych wydarzeniach jakie mają wówczas nastąpić.
Co o tym sądzicie? Komercja czy niezbyt ciekawa zapowiedź naszej niedalekiej przyszłości? 


sylwetkaJak schudnąć - Lubię siebie. Ale jestem za gruba. I co teraz?
kobietaKobieta dominująca? - Jak sobie radzić z silnym charakterem i jego, często niszczycielską, siłą?« Lista wszystkich biuletynów