siegnijpopomoc

Pomoc psychologiczna online

button

Katharsis

koszka Jestem w trakcie terapii dla DDA, za kilka dni zaczynam udział w grupie, a w trakcie lektury książki Robin Norwood "Kobiety, które kochają za bardzo" odkryłam, że przejawiam objawy KKZB od kiedy rozpoczęłam życie seksualne w wieku 15 lat. Dziś mam 24, od 6 nie mieszkam z rodzicami, nadal jednak jestem od nich emocjonalnie i finansowo zależna, ponieważ połowicznie pokrywają koszty moich studiów zaocznych, co wykorzystują często do szantażowania mnie. Odkrycie, że mam ...
Brak komentarzy | więcej
A_Merellie 01.12.2016, 16:28
A_Merellie Czy człowiek może sam z siebie się zmienić? Bardzo bym chciała to zrobić, ale nie potrafię się do tego zabrać - nawet nie wiem jak. Nie lubię tej osoby, którą jestem teraz, czasem zadaję sobie pytanie, czy ja w ogóle jestem, bo ilekroć chcę wyróżnić jakąś swoją cechę, to nie potrafię. Przy każdym zachowuję się inaczej i w efekcie utraciłam to, kim kiedyś byłam. Chciałabym być taka, jak dawniej, ale nie wiem, czy to w ogóle możliwe... jak można się zmienić?
kaarolina2001 30.11.2016, 20:30
kaarolina2001 Nigdy nie myslalam ze bede cos takiego pisala, ale coz.A wiec mam 15 lat i nie radze sobie.Jestem po jednej probie samobojczej,choc bardziej wydaje mi sie ze nie chcialam sie zabic tylko zwrocic na siebie uwage.Cielam sie.Probowalam jakos odreagowac. Moja historia zaczela sie jakis rok temu od tamtego momentu nie radze sobie z codziennoscia,zwykle problemy mnie przytlaczaja mam wrazenie, ze wszystko zle co sie dookola mnie dzieje to moja wina. Czytalam wiele o depresji i troche podjerzewam, ze ...
Brak komentarzy | więcej
Zobacz wszystkie

Znajdź w swojej miejscowości

Kategoria:
Miasto:

Aktualności

 • 28.10.2016, 08:58

  Plasterek.pl patronem medialnym PSYCHODEBIUTÓW

  Miło nam poinformować, że Plasterek.pl objął patronatem medialnym VII Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową PSYCHODEBIUTY, która odbędzie się 9-10.XII w Krakowie.

  ZAPRASZAMY!

  logo m

  Brak komentarzy | więcej

Warsztaty online

 • Odkryj Siebie – Poznaj swoją Moc

  ziarno

  Zobacz siebie naprawdę, bo to nie wewnętrzna słabość Cię przerasta, ale przeczucie wewnętrznej mocy. Pewność, że masz w sobie potencjał, by zmienić własne życie. 

  Odkryj siebie, by podążać dokładnie tam, gdzie chcesz się znaleźć.

  Wyzwól swoją moc i zacznij robić to, 

  czego naprawdę pragniesz.

  Rozbudź w sobie potencjał,

  który pozwoli Ci rozkwitnąć.

  BĄDŹ KREATOREM SWOJEGO ŻYCIA.

  Brak komentarzy | więcej

Psychokoktajl

siegnijpopomoc