Newsletter Plasterek.pl [2010-08-20]

Aktualności

mandela niebieska.jpgZapraszamy na Warsztaty


"W POSZUKIWANIU MISJI"

Kraków 18 - 19 IX 2010r


Dwa dni intensywnych warsztatów, pracy ze swoimi potencjałami i pragnieniami po to byś odkrył(a) lub dobrze określił(a) swoją życiową misję, cele warte by do nich dążyć, lub drogę, którą warto obrać, by żyć z poczuciem sensu i pasji!!!

Odkrycie i realizacja Misji jest kamieniem węgielnym każdego ludzkiego istnienia - kluczem do życia bogatego w głęboki sens, życia w szczęściu i radości.

Wiktor Go


seksualność kobiet.jpgSeksualność kobiety - Plasterek.pl objął patronatem e-book "Seksualność kobiet" jego autorką jest Voca Ilnicka.

Jest to e-book skierowany głównie do kobiet, które chcą lepiej poznać swoja seksualność, do lektury jednak, zapraszamy również wszystkich mężczyzn ciekawych tej sfery kobiecości.Temat miesiąca

beds.jpgAnoreksja seksualna

Seksualność człowieka - temat poruszany na każdym kroku, w większości reklam telewizyjnych i w wielu gazetach a jednocześnie dla wielu nadal temat tabu, temat, który czasami nie istnieje...

Brak lub utrata potrzeb seksualnych jest dysfunkcją częściej dotyczącą kobiet, choć zdarza się również u mężczyzn. Polega na braku lub spadku potrzeb seksualnych, zainteresowań seksualnych, zachowań masturbacyjnych, snów erotycznych.

 


Wieści

red.jpgChcesz wyglądać atrakcyjnie? - ubierz się na czerwono - Chris de Burgh śpiewał o pani w czerwieni, ale nie tylko dlatego jego piosenka stała się przebojem. By natomiast wyglądać przebojowo, tak kobiety, jak i mężczyźni nie potrafiący śpiewać tak jak Irlandczyk powinni ubierać się na czerwono według jednego z pionierów psychologii kolorów, Andrew Elliota z University of Rochester.


woman3.jpgKobiety mają bardziej podzielną uwagę - To że kobiety radzą sobie lepiej niż mężczyźni, gdy przychodzi im robić kilka rzeczy na raz należy niemal do wiedzy powszechnej, ale na naukowe tego przekonania potwierdzenie trzeba nam było czekać na prof. Keith Laws z University of Hertfordshire, która właśnie ogłosiła wyniki swojego eksperymentu.


read1.jpgCzytanie w wakacje, to rok przewagi nad innymi po trzech latach - Najnowsze badania nad wpływem wakacyjnej lektury na poziom umiejętności czytania u najmłodszych to bardzo silna zachęta, by dzieciom dawać możliwość kontaktu z książkami podczas wakacji. Dwoje profesorów z University of Tennessee, Richard Allington i Ann McGill-Franzen, publikują swoje wyniki na łamach jesiennego wydania „Reading Psychology".

 


Literatura

seksualność - okładka.jpgSeksualność kobiet - darmowy e-book

Jak wygląda seks według kobiet? Czy jest taki sam, jak dla mężczyzn? A jak wygląda świat kobiecej seksualności? Czy kobiety to seksualne kocice czy też wieczne dziewice, które nigdy nie myślą o „tych sprawach"? Czym pachnie pochwa i dlaczego kobiety potrzebują masturbacji? Co wynika z faktu, że wiele kobiet nie znajduje w języku polskim żadnego słowa, którym chciałyby określić swoje genitalia? Skąd się bierze i czy prawdziwe jest stwierdzenie, że kobiety mylą seks z miłością?

 « Lista wszystkich biuletynów