W ubiegłym tygodniu na Plasterek.pl [2011-09-02]

Aktualności

radosc.jpgWrześniowa radość życia

Zapraszamy Was do radosnego tematu miesiąca, poszukamy w nim odpowiedzi na pytanie: Jak czerpać radość z życia? A jakie Wy macie pomysły na radosny początek jesieni? - czekamy na wasze propozycje anetabarta@plasterek.pl.


Temat miesiąca

radosc.jpgNiedoceniona radość

W pierwszym artykule nowego tematu miesiąca przeczytacie między innymi o pięciu poziomach radości. Zapraszamy


Wieści

portret.jpgDla kobiet romantyczność i matematyka nie idą w parze

Kobiety, gdy stawiają sobie romantyczne cele, tracą zainteresowanie stereotypowo męskimi przedmiotami takimi jak matematyka, inżynieria czy technologia, a przejawiają więcej upodobania do typowo żeńskich dziedzin jak sztuka czy języki.
brzuch.jpgReligia a szczęście

Wygląda na to, że stare polskie powiedzonko, „Jak trwoga, to do Boga," sprawdza się na całym świecie i to w sposób naukowo weryfikowalny.
promienie.jpgPoglądy na Boga, a zdrowie psychiczne

wierzący w pomocnego i kochającego Boga mają niższy poziom zmartwień i stresu, przy wyższej tolerancji życiowych niepewności, od tych, którzy wyobrażają sobie Najwyższą Istotę, jako karcącą lub obojętną na nasze losy.


Grupy

glowa.jpgProblemy emocjonalne dorosłych dzieci

Problem emocjonalny doroslych, niezonatych dzieci w wieku 25-30 lat niepokoi rodzicow poniewaz dziecko jest dorosle a jednoczesnie uzaleznione od nich. Internet -diabel XXI wieku zaciera rece bo ma coraz wiecej uzaleznionych od klikania.


Katharsis

Mam ochotę zabić ojca

Jestem wielokrotnie poniżana przez ojca. Wydziera się na cały blok krzycząc"Suka, [CENZURA], [CENZURA], [CENZURA], [CENZURA], pipa, [CENZURA], wiedźma, [CENZURA]" itp.


Bulimia

Jestem chora, uzależniona od zmuszania się do wymiotów, czyli idę w parze przez życie z bulimią... . To jest przykre, bo sama się w to wprowadziłam i nikomu tego nie polecam.. Cały czas walczę ze sobą. Nic mi nie pomaga.« Lista wszystkich biuletynów