Zmiany na Plasterku!!!

brak oceny

Zmiany na Plasterku!!!

Drodzy Plasterkowicze,

każda zmiana, to rozwój. My również pragniemy rozwijać się dla Was, dlatego wprowadzamy na Plasterku kilka zmian, które mamy nadzieję sprawią, że korzystanie z portalu stanie się dla Was jeszcze większą przyjemnością, a zawarte w nim treści będą bardziej przejrzyste.

Po pierwsze z PSYCHOKOKTAJLU przenieśliśmy zakładkę „Wieści" do Bazy wiedzy. Możecie ją tam znaleźć pod nazwą: Wieści, ciekawostki... .

Po drugie zmieniliśmy nazwy kategorii w Bazie wiedzy i stworzyliśmy kilka nowych. Mamy nadzieję, że obecne nazwy są dla Was bardziej oczywiste, a znalezienie artykułu o określonej tematyce stało się dużo prostsze.

W najbliższym czasie czeka nas jeszcze jedna zmiana. Mianowicie od lutego nie będzie „Tematu miesiąca". Wszystkie artykuły, które dotychczas znajdowały się w tej zakładce zostaną przeniesione do Bazy wiedzy i rozdzielone do poszczególnych kategorii. Oczywiście, nie oznacza to, że na Plasterku będzie tym samym pojawiać się mniej nowych treści. Tak jak dotychczas będziemy dbać o sukcesywne wzbogacanie portalu w ciekawe i pomocne artykuły, tyle tylko, że będziecie mogli je znaleźć w innym miejscu.

Pragniemy, by Plasterek był dla Was pomocnym i przyjaznym portalem. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany czynią go właśnie takim miejscem. Jeżeli macie jakieś uwagi dotyczące zmian i chcecie się nimi z nami podzielić - piszcie, każda uwaga, czy sugestia jest dla nas cenną wskazówką i pomaga nam sprostać Waszym oczekiwaniom.


Z pozdrowieniami      

Plasterek.pl

 

 


Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy