Warsztaty pracy z ciałem

brak oceny

uwolnij ciało

 

 

Uwolnij ciało - zacznij żyć i pięknieć!

 

Warsztaty pracy z ciałem dla każdego,

kto chce spotkać się z samym sobą i zyskać prawdziwie piękne ciało!


                                       Pozwolić   ponownie płynąć rzece Twoich uczuć?

                                      Odkryć,    że ciało i psyche, to jedność i żyć pełnią?

  PRAGNIESZ:              Doświadczyć   uczucia, że Ty i świat to całość karmiąca siebie nawzajem?

                                      Oczyścić   myśli i czerpać z nich siłę i równowagę?

                                      Odnaleźć  wewnętrzną spójność i zacząć żyć w zgodzie z sobą?

                                      Uwolnić   się od poczucia winy i pięknieć z każdym dniem?


 

Jeżeli pragniesz, by Twoje ciało ożyło i rozkwitło, zapraszam Cię na warsztaty pracy z ciałem. Znajdziesz na nich odpowiedzi, które pozwolą Ci: odkryć, doświadczyć, oczyścić, odnaleźć i uwolnić swoje ciało. Nie będą to jedynie poszukiwania teoretyczne, dzięki moim wskazówkom i odpowiednio dobranym ćwiczeniom, doświadczysz tego wszystkiego praktycznie, w sobie - w ciele i poprzez ciało.

 

Na warsztatach zapoczątkujemy proces, który dzięki drogowskazom, jakie otrzymasz, będziesz kontynuować w swym życiu również po ukończeniu warsztatów. Doświadczenie, które będzie Twoim udziałem, zainicjuje kalejdoskop zmian w Twoim ciele, Twojej psyche i Twoim życiu.

 


Bo zmiana zachodząca w ciele owocuje zmianą w każdej innej sferze.

 


Ciało to „sposób", w jaki wyraża i realizuje się nasze i wszelkie istnienie. Jest zarówno „sposobem" jak i drogą, poprzez którą można skontaktować się z podstawową treścią i źródłem naszego bycia.

Podczas warsztatów, na które serdecznie Cię zapraszam, pójdziemy wspólnie tą drogą. Jeśli stoisz u progi swej drogi, warsztaty te będą okazją, aby podjąć tę podróż,  jeżeli jesteś już na tej drodze, możesz właśnie teraz zrobić kolejny krok!

 


Warsztaty prowadzi:

 

Ewa Suchocka

 

Ewa Suchocka - malarka, graficzka i trenerka pracy z ciałem metodą Living Dance Form. Posiada również uprawnienia do prowadzenia zajęć metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Ukończyła pedagogikę resocjalizacyjną (IPSiR UW). Studiowała Psychologię Procesu Arnolda Mindella, uczestniczyła w stażu Polskiego Forum Transpersonalnego oraz wielu warsztatach rozwojowych.
Pracy z ciałem uczyła się między innymi u Joanny Lukaszewicz Bernady, Agaty Głowackiej, Olgi Szwajgier, Mietka Litwińskiego, Anny Nacher, Ewy Karasińskiej Gajo, Hani Sypiańskiej, Bogny Szymkiewicz Kowalskiej, nauczycieli Stowarzyszenia Taoistycznego Tai Chi, a zdobyte w ten sposób doświadczenia wykorzystuje na swoich zajęciach.
Uwielbia żywą przyrodę, świeże powietrze, kolory, muzykę i to, w jaki sposób niesie taniec.. Prywatnie jest mamą czteroletniego tygryska Michałka :)


 

 

Jako, że są to warsztaty pracy z ciałem, których bazą jest doświadczanie, obok porcji informacji będą zawierały głównie okazje, aby doświadczać, przeżywać i w ten sposób podążać za procesem uwalniania i integracji ciała i psyche, a tym samym budowania pięknego ciała i dobrego wizerunku.

Za pomocą praktycznych ćwiczeń będziemy przywracać do życia zagubione fragmenty nas samych. Będziemy to robić z nastawieniem pełnym akceptacji, wrażliwej uważności i z ciekawością odkrywcy. Punktem wyjścia dla każdego dnia warsztatu będzie inny obszar ciała. W codziennej pracy będzie nam towarzyszyć i wspierać nas starannie dobrana muzyka.

 

 

Warsztaty odbywają się od 25. VII .2011 do 29. VII.2011  w grupie Uwolnij ciało


Koszt warsztatów: 39 zł

 


Aby wziąć udział w warsztatach:

  1. Dołącz do grupy Uwolnij ciało 
  2. Dokonaj wpłaty za warsztaty 39 zł na konto:  Bank Millenium, Siloe Dariusz Siatka konto nr: 03 1160 2202 0000      0001 1802 9380   w tytule przelewu wpisz swój nick oraz tytuł warsztatów (Uwolnij ciało)
  3. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty dostaniesz informację o przyłączeniu do grupy. Od tego momentu możesz uczestniczyć w warsztatach.
  4. Liczba uczestników warsztatu to maksymalnie 30 osób. O udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń
  5. W przypadku braku odpowiedniej ilości uczestników (5 osób) na warsztatach, zastrzegamy sobie prawo do odwołania ich, w takiej sytuacji wpłacone pieniądze zostaną zwrócone.

 


ZAPRASZAM W PODRÓŻ DO SIEBIE I DO PIĘKNEGO CIAŁA !

 

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy