Zaproszenie [2010-11-03]

Zaproszenie

Drodzy Plasterkowicze!

Niebawem zaczynają się trzy warsztaty, na które z radością Was zapraszam!

Po co? Po to, żeby odświeżyć nieco umysł, przetrzepać zwoje, spojrzeć choćby na jedną kwestię inaczej. TO JUŻ BYŁOBY DUŻE COŚ!
Myślę, że niejednokrotnie mamy tendencję do przyjmowania życia takim, jakie zastaniemy. A przecież nie można zapomnieć, że to my jesteśmy Odkrywcą, Kreatorem, Wielkim Budowniczym naszego życia.
Dlatego warto sięgać po nowe inspiracje, budzić motywację, na nowo obejrzeć magazyny naszych niespełnionych dotąd marzeń, fantastycznych zasobów, umiejętności i talentów - wszystko po to, by wziąć życie we własne ręce!

GORĄCO WAS ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W WARSZTATACH!!!

Poniżej znajdziecie linki do kolejnych propozycji:


Marzenia.jpgWarsztat marzeniowy
- tu spojrzysz nowym okiem na swe marzenia i staniesz przed możliwością dążenia do ich spełnienia. Zbliża się Nowy Rok, więc warto zastanowić się nad noworocznymi postanowieniami... Może wreszcie w tym roku się uda je wypełnić?  Kiedy masz marzenie, lecz nie podejmiesz działania, Twój cel pozostanie wyłącznie marzeniem. Naucz się jak planować etapy realizacji wybranego celu , jak podejmować kolejne kroki w stronę spełnienia marzenia, jak pielęgnować wiarę w to, że MUSI SIĘ UDAĆ!..."Bo kiedy czegoś gorąco pragniesz (oraz podejmiesz działanie, z głęboką wiarą, że musi się udać), to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twoim marzeniom" - P.Coelho & E.Siatka

DROGA DO DIALOGU - To są warsztaty dla tych, którzy chcą pracować nad własnymi umiejętnościami komunikacyjnymi. Wzięłam udział w poprzednim warsztacie Jacka Olszewskiego i szczerze Wam te warsztaty polecam! Konkretne, sensowne i oferujące proste, a skuteczne narzędzia. To, co mnie zachwyca, to również kontakt prowadzącego z każdym uczestnikiem.

Mamy przed sobą jeszcze dwie części tych warsztatów:

Rozwiązywanie konfliktów.jpgRozwiązywanie konfliktów
- dla wszystkich, którzy chcieliby wiedzieć co zrobić, gdy pojawi się problem w relacji. Często reagujemy agresją, obroną lub chowamy głowę w piasek, biorąc na siebie poczucie winy. Może być inaczej. Przekonaj się, że możesz w sytuacji konfliktu zachować spokój, z dystansem przyglądając się sytuacji, w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania, w którym obie strony staną na wygranej pozycji.

Asertywność w konflikcie.jpgAsertywność w konflikcie
- dzięki tym warsztatom będziecie mogli wchodzić w relacje, nawet w przypadku konfliktu, ze spokojem i szacunkiem do siebie i partnera. To cudowne uczucie, gdy ze spokojem reagujemy na najbardziej nawet wymyślone zarzuty, rozkładając je na części jak dzieci, które rozkręcają samochodzik, by zobaczyć co jest w środku:) A później, gdy już wiemy, co leży u podłoża konfliktu, składamy części w całość, by cieszyć się na nowo pozytywnymi relacjami. Ja to lubię, dlatego zapraszam Was do uczenia się nowej jakości w Waszych codziennych relacjach!


Więcej informacji o każdym z warsztatów znajdziecie w zakładce WARSZTATY .

Przypominam, że koszt każdego z tych warsztatów wynosi 67 zł. Mam nadzieję, że uznacie, iż warto zainwestować taką kwotę w pracę nad sobą, co może przynieść wymierne korzyści dla Was, Waszego spojrzenia na siebie, relacje, własne cele i marzenia:)

Zapraszam Was zatem serdecznie do pracy nad sobą.

Podejmując małe kroki, (a czasami i duże), można wiele osiągnąć!


Gorąco Was pozdrawiam!

Ewa Siatka« Lista wszystkich biuletynów