W STRONĘ ZMIANY [2017-05-05]

logo.jpg

Zapraszamy na XI edycję projektu "W stronę zmian" organizowanego przez Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA działającym przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Konferencja odbędzie się w dniach 19-21 maja 2017 roku uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach z różnych obszarów tematycznych i poszerzyć zarówno swoją wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne.

Hasło tegorocznej edycji brzmi:

BĄDŹ ZMIANĄ!

- JAK OSWOIĆ I POKIEROWAĆ TYM,

CO NIEUNIKNIONE.

XI edycja będzie poświęcona w szczególności temu, by oswoić zmianę - zastanowić się nad swym nastawieniem wobec niej, nauczyć się działać tak, by sprzyjać tym dobrym i korzystnym zmianom.

Każdy z nas przecież chciałby, by coś w jego otoczeniu, a nawet na większą skalę było inaczej - nie ważne, czy chodzi o problem dużej wagi, czy z pozoru mało istotny. Warto więc rozważyć nieco głębiej słowa Gandhiego, by być zmianą, jaką chcemy widzieć w świecie. I nawet jeśli jest to zmiana początkowo niechciana i niespodziewana - wycisnąć z niej tyle dobrego, ile tylko się da.

W stronę zmiany.jpg"W stronę zmian" oferuje uczestnikom serię warsztatów w kilku zakresach tematycznych - tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Będzie o wzajemnym wpływie ciała i umysłu, wpływie społecznym, poruszymy też niezwykle aktualną kwestię mediów, stereotypów i tolerancji, ale i zajmiemy się uważnością oraz wskazówkami dla przyszłych psychologów.

Szczegółowe informacje znajdziecie na:

https://www.facebook.com/projektwstronezmian/

http://www.wsz.confer.uj.edu.pl/ 

Miło nam poinformować, że Plasterek został patronem medialnym konferencji i w imieniu swoim oraz Koła Nauk Psychologicznych PRAGMA,  serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.  

 « Lista wszystkich biuletynów