Zapraszamy na PSYCHODEBIUTY [2016-11-16]

baner.jpg

PSYCHODEBIUTY  - VII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA

„Psychodebiuty" to dwudniowa, Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa, skierowana do studentów, magistrantów oraz doktorantów. Wydarzenie stwarza możliwość zaprezentowania pierwszych prób badawczych oraz konfrontację rezultatów własnych badań z pracą innych uczestników i opiniami doświadczonych naukowców z dziedziny psychologii. Konferencja organizowana jest po raz siódmy i odbędzie się w dniach 9 - 10 grudnia 2016 roku na terenie Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy prof. Stanisława Łojasiewicza 4 w Krakowie. Podczas konferencji spotkają się Państwo z bogactwem form związanych z promocją, wspieraniem i popularyzacją pierwszych prób młodych naukowców oraz praktyków z dziedziny psychologii. Tegoroczna edycja staje się szczególną na tle poprzednich poprzez zmianę formy. Pierwszy dzień zostanie poświęcony Najlepszym Pracom Magisterskim absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, które zostały wyróżnione przez Promotorów Instytutu Psychologii Stosowanej UJ, drugi stanie się przestrzenią dla studentów i doktorantów z całej Polski, którzy zaprezentują nam wyniki swoich badań.

Wstęp podczas pierwszego dnia jest bezpłatny. 10 grudnia będziemy gościć przedstawicieli ośrodków psychologicznych z całej Polski, wówczas uczestników obowiązuje rejestracja wraz z opłatą. Gwarantujemy moc psychologicznych inspiracji i zapraszamy na naszą stronę internetową oraz fanpage na portalu Facebook.

Miło nam poinformować, iż Plasterek został patronem medialnym konferencji dlatego  z ogromną przyjemnością zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

ZAPRASZAMY

www.plasterek.pl/PsychodebiutyViiOgolnopolska.html

psychodebiuty.wzks.uj.edu.pl
« Lista wszystkich biuletynów