Nowy Newsletter Plasterek.pl - Obudź w sobie pragnienie zmiany [2015-08-31]

Przebudzenie Tytana

banner3.jpg

 

Obudź w sobie pragnienie zmiany

Są zmiany, które przychodzą z zewnątrz, bez Twojego zamiaru, wysiłku, udziału, zaskakując Cię wręcz - pozytywnie - jeśli zmiana jest po Twojej myśli lub negatywnie - jeśli akurat burzy Twoje plany. Są też zmiany będące efektem Twoich dążeń. Te zmiany osiąga się przekształcając marzenia w cele  i pracując nad ich realizacją.

W obliczu zmiany niezamierzonej, samoistnej, podstawową sprawą jest zaufanie. Zaufanie, że cokolwiek się dzieje jest właściwe i sensowne dla Ciebie tu i teraz. Nie oznacza to wcale, że to co się zdarza przynosząc jakiś stan rzeczy, powinno w tym stanie pozostać: np. gdy ktoś traci pracę nie znaczy, że potrzebuje być bez pracy. Odkrycie po co jest to zdarzenie i co masz w nim do zrobienia, to kwestia do rozwiązania. Ważny jest stan z jakim przyjmujesz wszystko, co Ci się przydarza: czy rodzi to w Tobie zaufanie wobec nowych możliwości, czy też stan frustracji z powodu zaburzenia tego co dla Ciebie znane. Zaufanie do zmiany idzie w parze ze świadomością, że jesteś częścią życia i współuczestniczysz w życiu. Nie Ty je czynisz, nie Ty sprawiasz, że ono się toczy, nie musisz się więc tak bardzo przywiązywać do tego co jest... Możesz dać się unieść fali życia, którego jesteś częścią i odpuścić. Z tym nastawieniem niespodziewane zmiany jakich doświadczasz nie chwieją Twoim poczuciem bezpieczeństwa za to stają się dla Ciebie inspiracją, a Twoje życie czynią ciekawszym, głębszym, twórczym.

Jeśli chodzi o zmianę celową, podstawą jest nastrojenie uwagi na to czego chcesz, co jest dla Ciebie ważne, czego od życia pragniesz. Drugą ważna kwestią jest czas, a właściwie przekonanie, że wszystko można zacząć właśnie w tej chwili. Nie ma co planować, że coś zacznę robić czy zmieniać od jutra, od poniedziałku, czy od przyszłego miesiąca. Nie ma co wyczekiwać na magiczne daty, Nowy Rok, i temu podobne. Oczywiście, że niektóre sprawy można wykonać tylko w określonym momencie, ale mentalne nastawienie nie potrzebuje zewnętrznych okoliczności, tylko wewnętrznej decyzji. Zawsze można zrobić nawet najmniejszy krok już teraz. Każdy moment jest dobry, każde teraz jest świeże.

Jak wykorzystać każdy z rodzajów zmiany tak, aby zmiana była dla Ciebie wsparciem, wpływała pozytywnie na Twoje życie, samopoczucie i Twój stosunek do siebie? Jak dokonać zmiany, realnej i prawdziwie dla Ciebie ważnej?

 

NAJLEPSZYM SPOSOBEM JEST ZAPLANOWANIE ZMIANY!!!


A najlepszym do tego narzędziem udział w warsztatach PRZEBUDZENIE TYTANA

W jaki sposób pracując z nami obudzisz w sobie pragnienie zmiany, by następnie wprowadzić ją w życie?

tytan3.jpg


Nauczysz się, jak być skutecznym w podejmowanych działaniach.

Przekonasz się, że możesz zarządzać sobą oraz własnym czasem.

Poczujesz, że stać Cię na znacznie więcej niż miałeś okazję dotąd pokazać.

Uświadomisz sobie własne marzenia i plany, które dotychczas nie doczekały się realizacji.

Doświadczysz  konkretnych zmian, zrealizujesz ważne plany, wyznaczysz cle na przyszłość.

Dokonasz małych i wielkich zwycięstw nad sobą samym.

 

 

 

Przebudź w sobie Tytana - człowieka, który potrafi odkryć i wykorzystać swe mocne strony po to, by przeżyć życie tak, jak sam tego pragniesz, osiągając kolejne sukcesy z godną podziwu łatwością!


Już teraz zapisz się na warsztaty „Przebudzenie Tytana",

by obudzić w sobie chęć zmiany, zaplanować ją i wcielić w życie.


Czy jesteś gotowy na zmianę? - dołącz do dyskusji na Facebooku.
« Lista wszystkich biuletynów