Plasterkowe „must to know” [2013-10-02]

Z aktualnościami warto zawsze być na bieżąco. A nuż znajdziesz coś dla siebie: ciekawą książkę, konkurs do wygrania, czy wydarzenie, w którym warto wziąć udział. Zatem...


Rozbroic_narcyza.jpg..jpg...książka na jesienne wieczory

Narcyz, to osoba skoncentrowana na sobie, całkowicie pochłonięta pragnieniem ideału (uznania, statusu lub wzbudzenia zazdrości), charakteryzująca się całkowitym brakiem lub niewielką zdolnością słuchania, czy rozumienia potrzeb innych ludzi oraz dbania o ich zaspokojenie. Zaabsorbowanie własną osobą pozbawia narcyza prawdziwego, bliskiego kontaktu z drugą osobą, czyniąc tym samym życie partnera pasmem cierpień.

Książka „ROZBROIĆ NARCYZA"  autorstwa Behary Wendy T. skierowana jest do osób, którym na co dzień przyszło żyć blisko narcyza. Książka ta pozwala na głębsze zrozumienie osobowości narcystycznej, a tym samym pozwala przezwyciężyć własne demony, które uniemożliwiają skuteczne radzenie sobie z narcystycznymi  partnerami, rodzicami, czy kolegami. Kliknij tutaj, by przeczytać recenzję.

Owocnego czytania


Rozbroić narcyza.jpg...lekka gimnastyka umysłowa i możliwość wygrania książki

Wraz z wydawnictwem GWP przygotowaliśmy dla Was konkurs.Tym razem zadbamy o Wasze relacje, a dokładniej mówiąc relacje z narcyzem, gdyż nagrodą w konkursie jest książka pt. ROZBROIĆ NARCYZA. Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie.

Jest to doskonały przewodnik, w którym znajdziecie odpowiedzi na pytania:

  • Jakie są źródła narcyzmu?
  • Dlaczego ulegamy urokowi narcyza?
  • Jak zadbać o siebie w relacji z narcyzem?
  • Jak radzić sobie z narcystycznym rodzicem czy partnerem?

Aby wziąć udział w konkursie kliknij tutaj i odpowiedz na jedno proste pytanie.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 8 października.

Miłej zabawy i POWODZENIA


plakat konferencja1.jpg...konferencja "Zdrowie psychiczne w życiu społecznym"

Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na konferencję naukową pt. Zdrowie psychiczne w życiu społecznym, która odbędzie się 10 października 2013 roku z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

Zdrowie psychiczne w życiu społecznym to temat, który w obecnych czasach pozostaje jak najbardziej "żywy". Zdrowie psychiczne powoli przestaje być tematem tabu, co widać np. podczas Światowego Dnia Walki z Depresją. Społeczeństwo poszukuje informacji o zaburzeniach psychicznych - coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że wokół nas żyją osoby chore. Na szczęście obecnie rzadziej niż wcześniej spotykamy się z wykluczaniem tych osób z życia codziennego. Zmieniło się też ich spostrzeganie na przestrzeni lat. Kliknij tutaj i poznaj szczegóły.

ZAPRASZAMY« Lista wszystkich biuletynów