Świętujemy razem urodziny Plasterka [2012-05-19]

Świętujemy trzecie urodziny Plasterka


trzecie urodziny.jpgDrodzy Plasterkowicze,

jak już wiecie dziś są urodziny Plasterka z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek, które mamy nadzieję sprawią, że wspólne świętowanie będzie naprawdę przyjemne.


Po pierwsze w dziale „Psychokoktajl" wprowadziliśmy nową zakładkę „Inspiracje". Będą pojawiać się w niej przypowieści, bajki psychologiczne, parabole i metafory...  - wszystko to, co może stać się inspiracją do lepszego i pełniejszego życia. Już dziś zapraszamy Was do współpracy. Jeżeli coś Was zainspirowało, przysyłajcie swoje propozycje i podzielcie się nimi z innymi Plasterkowiczami.


Po drugie każdego z Was zapaszmy na zupełnie darmowe warsztaty online „Sztuka wyznaczania celów, czyli jak ustawić żagle swojego okrętu". Zapraszamy Cię na tygodniowy rejs po morzu Twoich możliwości, podczas którego: odkryjesz sposób na zwiększenie swojej efektywności, poznasz zasadę określania celów i zdecydujesz, czego pragniesz od życia.


Po trzecie, z okazji urodzin, chcemy Wam zaproponować 30% obniżkę na wykupienie Konta Premium. I tak:

Wykupując konto Premium na 1 miesiąc zamiast 7 zł zapłacisz 4,90 zł

Wykupując konto Premium na 6 miesięcy zamiast 35 zł zapłacisz 24,50 zł

Wykupując konto Premium na rok zamiast 63 zł zapłacisz 44,10 zł


 

Plasterek powstaje z myślą o Was i dla Was, dlatego wierzymy, że te wspólne trzy lata były dla Was ważne tak samo, jak i dla nas. Dziękujemy Wam za wspólny czas i za wszystko, co pozwalało nam wzrastać. Mamy nadzieję, że każdy kolejny rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego, a każda kolejna chwila razem przyniesie wiele mądrości i zrozumienia, czego Wam i sobie z głębi serca życzymy.

Zespół  

Plasterek.pl
« Lista wszystkich biuletynów