Warto przeczytać [2012-03-16]

Wybierz konkurs dla siebie

mandala.jpgWeź udział w konkursie na Mandalę Kobiecości

Z okazji naszego marcowego tematu miesiąca oraz Święta Kobiet, ogłaszamy konkurs dla Kobiet, o kobietach i z kobiecymi nagrodami.

Konkurs na Mandalę Kobiecości

Narysuj/namaluj/stwórz mandalę kobiecości. Technika dowolna, ważne, byś wczuła się we własne wnętrze i wyraziła to, co odkryjesz, w postaci mandali. Oprócz możliwości odkrycia kolejnych aspektów Twojego wnętrza, możesz wygrać ekskluzywną srebrną biżuterię!


wiosna moimi oczami.jpgFotograficzny konkurs WIOSNA MOIMI OCZAMI

Moderatorzy grupy „Szukający 2" oraz Plasterek.pl zapraszają wszystkich Plasterkowiczów do wzięcia udziału w konkursie

WIOSNA MOIMI OCZAMI

Pokaż przy pomocy zdjęcia w jaki sposób dostrzegasz wiosnę dookoła siebie!


awatar.jpgKonkurs na AWATAR grupy "Szukający 2"

Moderatorzy grupy „Szukający 2"  ogłaszają również konkurs na AWATARA grupy. Zapraszają do niego wszystkich członków grupy, którzy za pomocą grafiki chcą wyrazić charakter i klimat grupy „Szukający 2". Wszelkie informacje odnośnie konkursu znajdziecie w grupie „Szukający 2". A wszystkie pytania odnośnie konkursu prosimy kierować do jej moderatorów.Temat miesiąca

szczęśliwa kobieta.jpgByć kobietą szczęśliwą

„Mamo, ja nie chcę urosnąć i być duża, bo będę musiała tyle robić i przecież będę bardzo zmęczona...".

Oto jaką mądrością życiową uraczyła mnie któregoś dnia moja 5-letnia córka, mała kobietka, która patrząc na moje życie dużej kobiety, bardzo boi się dorosnąć i stać się taką, jak ja. Gdy usłyszałam jej słowa, poczułam ukłucie w sercu i ogarnął mnie wielki smutek. Czy ona naprawdę tak właśnie widzi życie kobiety? Życie ciężkie, pełne trosk, w nieustannym zabieganiu, a przy tym szare i smutne. Nie powiedziała tych wszystkich trudnych przymiotników, użyła własnych prostych słów, ale ja to właśnie usłyszałam.


bogini.jpgMoc kobiety - obudź w sobie cztery boginie

Amazonka jest niezależna i ambitna, Matka wspiera oraz karmi, Pośredniczka żyje ideami, a Hetera jest muzą mężczyzny. Każda z nich mieszka w tobie. Czujesz je? Lubię pracować z kobietami w oparciu o archetypowe wzorce, które pojawiają się w snach czy baśniach. Energia tych postaci pozwala na szybsze, łagodniejsze i trochę baśniowe przekraczanie naszych uwarunkowań i lęków. Archetypowe postaci stają się pełnymi mocy modelami, od których uczymy się siebie i dzięki którym docieramy do własnych możliwości.Zawsze aktualne wieści

związek.jpg8 sposobów, by związek był jak nowy

Pamiętasz jak się to zaczęło? Kwity bez okazji, każda wolna chwila razem, wielka tolerancja wobec wad partnera i wiara, że tak będzie już zawsze. A jak jest teraz? Brak kwiatów nawet, gdy jest okazja, szukanie pretekstów, by móc uwolnić się choć na chwilę, wady spod których nie widać już żadnych zalet i przekonanie, że najlepsze lata macie już za sobą. A gdyby tak poszukać tej iskierki na nowo, nie zgodzić się na rutynę i przekonanie, że tak już musi być? Wiosna rozkwita, zróbcie więc wszystko, by i Wasz związek rozkwitł na nowo!


przystojny mężczyzna.jpgCzy atrakcyjność jest atutem podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Rekruterzy najwyżej oceniają atrakcyjnych mężczyzn aplikujących na wysokie stanowiska związane z typowo męskimi zawodami. Płeć kandydatów wpływa natomiast na ocenę ich inteligencji i szczerości - wynika z badań przeprowadzonych przez psychologów z SWPS.


dotyk.jpgCzy dotyk wpływa na nasze konsumenckie decyzje?

Czy temperatura i ciężar dotykanego przedmiotu wpływają na nasze postrzeganie i proces podejmowania decyzji? Na takie pytanie postanowiły odpowiedzieć studentki SWPS, dzięki czemu wygrały I Wrocławski Konkurs Badań Psychologicznych.

 Pomóż, jeżeli możesz

katharsis.jpgKatharsis - :((

Witam. Mam problem, mam nadzieję, że ktoś z Was postara mi się pomóc bo sama już sobie nie radze:( Jestem z moim chłopakiem już trzy lata. Na początku było super. Przemek był miły, kochany, troskliwy ale po jakimś czasie czar prysł. Przez ostatni rok w sumie w ogóle nam się nie układa. Mało się widujemy, mało rozmawiamy. Po prostu chyba już za dużo złego się wydarzyło. Dużo o tym myślę i doszłam do wniosku, że ten związek już nie ma sensu.


grupa.jpgGrupy - Rzadka osobowość

Jak sobie radzić ze swoją (lub cudzą) nietypową osobowością. Mamy problem w relacjach międzyludzkich? Czy może mieliśmy ale to się skończyło? Tak było w moim przypadku. Zapraszam do wymiany doświadczeń.Trochę rozrywki

wymiary kobiecości.jpgCztery wymiary kobiecości: Amazonka, Hetera, Pośredniczka, Matka

Kiedy jednowymiarowa kobiecość już nam nie wystarcza, intuicyjnie chcemy zmiany. To drzemiące w nas cztery boginie wzywają nas do niej. Każda kobieta może mieć dostęp do czterech odmiennych energii kobiecości jednocześnie. Rozpoznanie ich jest ważnym krokiem samopoznania i wskazówką do rozwoju. Wykonanie testu pozwoli ci dowiedzieć się jaką kobietą jesteś i jaką potrzebujesz się stać.


Śmiech to zdrowie

Pacjent do psychiatry:
-Panie doktorze, ja widzę takie małe chochliki... one mnie obłażą. O! Znów atakują!
Pacjent zaczyna się otrzepywać z niewidzialnych chochlików, a psychiatra krzyczy:
-Nie na mnie, nie na mnie!

 « Lista wszystkich biuletynów