Nowy dział w Plasterek.pl [2009-07-17]

Rusza Centrum Porad

Drogi Użytkowniku,

w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy dział „Centrum porad".

To właśnie w tym miejscu specjaliści z różnych dziedzin, za pośrednictwem portalu www.plasterek.pl, będą świadczyli dla Ciebie swoje usługi. Będziesz miał możliwość zwrócenia się z pytaniami, wątpliwościami czy problemami do psychologa, pedagoga, doradcy zawodowego czy profesjonalnego mediatora. Obecnie nawiązujemy współpracę ze specjalistami, których praca służy wsparciu i pomocy drugiemu człowiekowi.

Korzystaj z wiedzy i doświadczenia tych, którzy na co dzień pomagają innym w radzeniu sobie i rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych.

 

Na stronie „Pomoc" (http://www.plasterek.pl/1,Pomoc.html#centrum%20porad) znajdziesz wszelkie potrzebne informacje o dziale „Centrum porad". Dowiesz się między innymi jak zamawiać usługi, oraz jakie są możliwe formy kontaktu ze specjalistami.

 

W związku z uruchomieniem nowego działu, regulamin portalu został zaktualizowany. Aby zapoznać się z nim teraz, kliknij tutaj (http://www.plasterek.pl/1,Regulamin.html) lub przejdź do niego przy najbliższym logowaniu.

 

Z pozdrowieniami

Zespół portalu Plasterek.pl

 « Lista wszystkich biuletynów