Gdzie mieszka seks?

źródło: http://www.czarnaowca.pl

brak oceny

gdzie mieszka seks?Gdzie mieszka seks?

 

Autor: Stanisławska Irena, Pałagin Piotr

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca

Rok wydania: 2010 maj

 

"To ulga i radość móc nareszcie obcować z interesującym mężczyzną, który sam wolny od stereotypów, pomaga się od nich uwalniać. Czytałam dwie noce, baaardzo wciągnięta".

Katarzyna Miller - psychoterapeutka


Otrzymaliśmy ze wszech miar pomocną, odważną, inspirującą i pobudzającą do dyskusji książkę o tym, o czym ciągle nie potrafimy mówić i z czym sobie od wieków nie radzimy. Obowiązkowa lektura dla wszystkich.

 

Ze Wstępu Wojciecha Eichelbergera


"Każdy ma swoje problemy z kobietami, każda ma swoje problemy z mężczyznami. Każdy ma coś na sumieniu, każda o czymś marzy. Każdemu czegoś mało, każdej cos nie pasuje. Każdego coś podnieca, każdą coś zawstydza. Każdy do czegoś się nie przyzna, każda chciałaby to usłyszeć. Każdy powinien przeczytać tę książkę, a każda po jej lekturze pewnie powie: "Widzisz? A nie mówiłam ci?!".
No cóż... to przecież świetna, mądra, dowcipna, napisana przez mądrych, doświadczonych ludzi książka o seksie. Jakżesz ja miałbym ją lepiej zareklamować? Po prostu nie da się!".


Maciej Stuhr - aktor, satyryk


"Przeczytałam szybko i z dużą radością, bo idee Pałagina są mi bardzo bliskie. Nareszcie książka, w której nie o technice, nie o moralności, nie o konieczności, ale o energii seksualnej, która łączy to, co cielesne, psychiczne i emocjonalne i w którą należy się wsłuchać, aby było nam ze sobą dobrze. Nie ma dobrych rad, jest własna świadomość. Nie ma patologii, są możliwości. Pałagin rozbija mity i fałszywe przekonania dotyczące życia seksualnego, a przypomina prawdy i zasady, które w naszej kulturze zostały zapomniane, na nasze nieszczęście."      


dr Joanna Heidtman - psycholog, socjolog

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy