Trochę statystyki:)

Tagi:

brak oceny

Drodzy Plasterkowicze!!!

Portal się rozwija i mimo że ma dopiero trzy tygodnie odwiedziło nas już sporo osób. Maj zakończyliśmy z liczbą 1417 unikalnych odwiedzin. Natomiast w  pierwszym tygodniu czerwca odnotowaliśmy 650 unikalnych gości! Nasz dotychczasowy dzienny rekord to 325 gości!

Wiadomo, że to dopiero pierwsze kroki portalu i ujmując ten fakt metaforycznie, ciągle jeszcze raczkujemy:) A jednak jest nas coraz więcej a na portalu (mamy nadzieję, że się z nami zgodzicie) panuje miła i twórcza atmosfera.

Chcemy Wam zatem podziekować, że jesteście z nami, dzielicie się swoimi doświadczeniami, jesteście otwarci przez co wspieracie się nawzajem. Jesteście Użytkownikami, o jakich twórcy portalów mogą marzyć we dnie i w nocy:)!

Tworząc portal mieliśmy w zamyśle wykreowanie miejsca, w którym ludzie będą się wzajemnie wspierać. Już niebawem ruszy również pomoc profesjonalna w postaci możliwości zamówienia usług psychologicznych u psychologów i innych specjalistów współpracujących z Plasterkiem. Podjęliśmy również współpracę z Krajowym Centrum Mediacji aby udostępnić Wam mediacje na poziomie profesjonalnym.

Prosimy Was jednak o pomoc w rozwinięciu Plasterka. Zaproście Waszych Przyjaciół, dajcie znać tym, którzy potrzebują pomocy, rozmowy , wsparcia. Mamy w sobie wiele siły, mądrości, mocy, miłości  i doświadczenia - dzielmy się nimi! Z pewnością wszelkie te zasoby będą się w nas jeszcze mocniej pomnażać.

... czego z serca nam wszystkim, Użytkownikom Plasterka życzymy!:)

zespół Plasterek,pl

Komentarze (2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

  • Kaya Kaya napisał(a)
    11.07.2009, 16:31
    Jestem pewna, że portal szybko się rozwinie. Od razu widać fachową rękę i profesjonalne podejście - życzę twórcom Plasterka żeby jakość strony pod względem artykułów i wszystkich informacji, które będzie można tu znaleźć, była na pierwszym miejscu :)
  • [konto-usunięte] napisał(a)
    21.06.2009, 17:55
    dobrze jest, ale moze być duzo lepiej!