DOBRY STRES. Przewodnik

źródło: www.gwp.pl

brak oceny

Dobry stresDOBRY STRES. Przewodnik

 

Autor: Hartley Mary

Wydawnictwo: JEDNOŚĆ

 

Czy o stresie można powiedzieć coś pozytywnego? Okazuje się, że tak - stres bywa pożyteczny. Przez lata wierzyliśmy, że jest on czymś złym: niszczy nasze zdrowie, wpływa szkodliwe na relacje z innymi ludźmi, czyli po prostu utrudnia nam życie. Niemniej, stres ma również swoje dobre strony - uzmysławia, jak sobie radzić w problemowych sytuacjach i odpowiednio sterowany wpływa na nas mobilizująco.
Ten podręcznik, napisany przez doświadczonego specjalistę, wykorzystuje ćwiczenia i ankiety, które pozwolą Ci przyjrzeć się dokładnie twojemu własnemu stresowi, określić źródło napięć i słabości, a także pokażą, jak reagujesz na różne rodzaje stresu.

Bogatszy o tę wiedzę będziesz mógł podjąć działania, dzięki którym zapanujesz przynajmniej nad niektórymi rodzajami stresu i ograniczysz jego destrukcyjną siłę. Przede wszystkim jednak znajdziesz energię, aby zmagać się z licznymi obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi, nie zaniedbując siebie.

"Dobry stres - przewodnik" to książka realistyczna, pokrzepiająca i konstruktywna, która uwolni Cię od presji bycia perfekcyjnym w każdej dziedzinie życia i pomoże być szczęśliwszym na co dzień.

 

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy