Mały krok - wielka zmiana - warsztaty oparte na filozofii kaizen

brak oceny

Kaizen


„Mały krok - wielka zmiana" 


warsztaty oparte na filozofii kaizen


 

Czujesz, że tkwisz w niedobrej sytuacji po uszy? Nie możesz sobie poradzić z jakimś problemem? Zaczynasz z niechęcią rano wstawać z łóżka? Wiesz, że tak dalej być nie może i pragniesz rewolucyjnej zmiany?


ZACZEKAJ!!!


Zanim wywrócisz swoje życie do góry nogami, zanim strach i brak wiary w powodzenie sparaliżuje Twoje działania, wprowadź do swojego życia filozofię kaizen.


Kaizen, to metoda, która pozwoli Ci odzyskać nadzieję, że nie wszystko stracone, że pomimo braku czasu i energii może Ci się udać. Kaizen oferuje możliwości, dzięki którym małe akty dobroci i nawet krótkie chwile współczucia mają szansę Cię zmienić. Możesz być hojny w codziennych myślach dla siebie i innych, przez co czynić każdy dzień piękniejszym. Możesz okazywać szacunek samemu sobie, podejmując małe kroki w celu poprawy swojego zdrowia, relacji w związkach, kariery zawodowej i każdej codziennej sprawy.

Kiedy wprowadzisz filozofię kaizen do swojego życia, odkryjesz jej niezwykłą moc i znajdziesz odpowiedź na jedno z najważniejszych pytań:


Co może być ważniejsze w życiu niż wykorzystywanie możliwości, jakie daje Ci każda, najmniejsza chwila?

 

zapisz się


Zapraszając filozofię kaizen do swojego życia:


  • Wzmocnisz swoje pokłady energii
  • Zyskasz poczucie, że coś robisz, kończąc tym samym z obwinianiem się o brak działania
  • Pozbędziesz się poczucia bezradności
  • Ponieważ wysiłek z Twojej strony będzie prawie niezauważalny, przestaniesz się usprawiedliwiać, że nie masz czasu, środków oraz sił na podjęcie działania.
  • Twój mózg zgodzi się na zmianę, bo jej nie zauważy.
  • Możesz zacząć w każdej chwili, a najlepiej właśnie teraz.


Zapraszamy na warsztaty,

podczas których postawisz pierwszy krok na swojej ścieżce ku zmianie!!!

 

zapisz się

 

Dla kogo?

Dla wszystkich osób, które pragną do swojego życia zaprosić zmianę


Gdzie?

Na portalu Plasterek.pl, w grupie „Filozofia kaizen"


Kiedy?

W terminie od  8.VI. do 19.VI.2015

 

Koszt warsztatów:

- 75 zł Kliknij, by zapłacić za warsztaty dotpay

 

Jeżeli posiadasz roczne konto premium na Plasterek.pl wówczas za warsztaty płacisz 

- 67 zł - Kliknij, by zapłacić za warsztaty dotpay

 

Jeżeli posiadasz półroczne konto premium na Plasterek.pl wówczas za warsztaty płacisz

- 71 - Kliknij, by zapłacić za warsztaty dotpay


zapisz się

Warsztaty prowadzą:


Ewa SiatkaAneta Barta

 

Ewa Siatka - psycholog, trener, praktyk i master NLP, niekwestionowany talent do budzenia motywacji oraz przekuwania marzeń na rzeczywistość.


Aneta Barta - socjolog, specjalista HR, redaktor naczelny portalu Plasterek.pl, pasjonatka nowych idei z radością wcielająca je w życie, inicjatorka małych i wielkich zmian we własnym życiu.

 

 

 

"Wszystkie wielkie rzeczy mają małe początki"

                                                                                                                               /Peter Senge/

 

Aby wziąć udział w warsztatach:


1. Dołącz do grupy "Filozofia kaizen"

2. Dokonaj wpłaty za warsztaty poprzez system płatności Dotpay. Na stronie wyboru kanału płatności koniecznie wpisz jako imię swój login z Plasterka.

Wpłaty możesz dokonać również bezpośrednio na konto: ING Bank Śląski, Siloe Dariusz Siatka konto nr: 92 1050 1445 1000 0091 4127 7419 W tytule przelewu wpisz koniecznie swój login oraz tytuł warsztatów (Poczucie własnej wartości)

3. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty dostaniesz informację o przyłączeniu do grupy. Od tego momentu możesz uczestniczyć w warsztatach.

4. Liczba uczestników warsztatu to maksymalnie 30 osób. O udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

5. W przypadku braku odpowiedniej ilości uczestników (6 osób) na warsztatach, zastrzegamy sobie prawo do odwołania ich, w takiej sytuacji wpłacone pieniądze zostaną zwrócone.

 


Przydatne informacje!!!

Warsztaty trwają dwa tygodnie. Będziemy się spotykać od poniedziałku do piątku. W weekend robimy przerwę, aby uporządkować wiedzę oraz doświadczenia minionego tygodnia i zebrać siły na kolejny tydzień spotkań. Pracujemy w grupie warsztatowej, do której dostęp mają wyłącznie uczestnicy warsztatów (do treści warsztatowych każdy uczestnik warsztatów ma nieograniczony dostęp także po ich zakończeniu). Codziennie w grupie warsztatowej zamieszczana jest porcja wiedzy oraz związane z nią ćwiczenie/a, które należy wykonać i umieścić jako post w grupie warsztatowej.
Wieczorem każdego dnia lub rankiem następnego prowadzący warsztat komentuje wykonane ćwiczenie/a, udziela dodatkowych wskazówek, naprowadza, wskazuje obszary nad którymi warto popracować. Uczestnictwo w warsztatach nie wymaga bycia online o określonej porze dnia. Każdy z uczestników warsztatów może zapoznać się z teorię i wykonać ćwiczenie w dowolnym, odpowiednim dla siebie czasie. W każdej chwili istnieje także możliwość zadania prowadzącemu pytania, jeżeli pojawiłyby się jakiekolwiek wątpliwości, czy niejasności.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących warsztatów piszcie na adres: ewasiatka@plasterek.pl


ZAPRASZAMY :)


Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy