Świętujemy 5 urodziny Plasterka

źródło: Plasterek.pl

brak oceny

urodziny

Dziś obchodzimy 5 urodziny Plasterka!

Nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jak minęło pięć lat odkąd Plasterek pojawił się

w życiu nas wszystkich.

Dziękujemy Wam ze te wspólne lata, wypełnione;

pracą, rozwojem i wzajemnym pomaganiem.

Mamy ogromną nadzieję, że dzięki Plasterkowi

Wasze życie staje się lepsze, pełniejsze i szczęśliwsze.

A żeby uczcić Plasterkowe urodziny i uczynić ten dzień szczególnie miłym

przygotowaliśmy dla Was dwie niespodzianki.Po pierwsze... zapraszamy do udziału w KONKURSIE URODZINOWYM.


Jak przeżyć w zwiąku1 A konkurs przygotowaliśmy prawdziwie majowy :) Wiadomo wiosna to czas, kiedy nie tylko rośliny budzą się do życia, ale i nasze emocje zaczynają nabierać kolorowych barw. Warto zatem zastanowić się; jak budujemy nasze relacje, jakie tworzymy związki i jak je pielęgnujemy.

Nagrodą w konkursie jest książka Arnolda Lazarusa „Jak przeżyć w związku unikając pułapek" wydawnictwa Funky Books Grupy Wydawniczej GWP. 

Książka „Jak przeżyć w związku unikając pułapek" opisuje 24 fałszywe, ale wciąż popularne przekonania na temat związku. Niektóre wydają się w oczywisty sposób błędne i śmieszne, inne wymagają nieco głębszej analizy. Arnold Lazarus szczegółowo i bezwzględnie rozprawia się z każdym mitem i podpowiada, co zrobić, by nie wpaść w pułapkę schematów. Tłumaczy, że najczęstszą przyczyną konfliktów w związkach są wzajemne oczekiwania i żal, że relacja nie spełnia pokładanych w niej nadziei. Podpowiada, jak komunikować swoje potrzeby, w jaki sposób radzić sobie z kryzysowymi sytuacjami, jakich błędów unikać i co zrobić, by związek był naprawdę satysfakcjonujący. Czytelnik znajdzie w tej książce wskazówki, jak uzdrowić relacje, oraz rady dla osób pragnących stworzyć udany związek.

Autor poradnika dzieli się z czytelnikami swoim bezcennym doświadczeniem 40 lat prowadzenia terapii, wzbogacając książkę życiowymi przykładami.

Dzięki tej książce:

  • stworzysz szczęśliwy związek;
  • nauczysz się komunikować z partnerem;
  • dowiesz się, jakich błędów unikać;
  • poradzisz sobie z kryzysem.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy w komentarzach pod urodzinowym postem zamieścić odpowiedź na pytanie:


Jaka jest Twoja recepta na szczęśliwy związek?

 

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 31 maja, a po tym terminie wybierzemy dwie osoby, które otrzymają od nas i od wydawnictwa Funky Books książkę „Jak przeżyć w związku unikając pułapek"

 

konto premiumPo drugie...

pragniemy dzielić się z Wami wszystkim tym, co mamy najlepszego, dlatego przez najbliższe pięć dni (do końca tego tygodnia) macie niepowtarzalną szansę aktywować Konto Premium w promocyjnej cenie, dające Wam dostęp między innymi do wszystkich artykułów na Plasterku.

I tak za aktywację rocznego Konta Premium zamiast 63 złote teraz zapłacicie tylko 31,50 złotych, a za aktywację półrocznego Konta Premium zamiast 35 złotych zapłacicie jedynie 17,50 złotych.

O wszystkich korzyściach płynących z posiadania Konta Premium przeczytasz TUTAJ.


Życzymy Wam na kolejne lata

wielu wspaniałych, owocnych i ciepłych chwil spędzonych na Plasterku!!!

 

 Zespół Plasterek.pl


Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy