Siebie - branie - czyli, jak korzystać z własnego potencjału

źródło: foto:flickr.com, autor: Franco Folini

brak oceny

Siebie - branie

czyli

jak korzystać z własnego potencjału

 

Dąb


Ktoś mieszkał w małym domku ukrytym w cieniu wielkiego dębu. Jak na Ktośka przystało, był zupełnie zwyczajny. Dzieckiem już nie był, ale do dorosłości sporo mu brakowało. Mądrością nie grzeszył, ale nikt głupcem by go nie nazwał. Urody księcia z bajki nie posiadał, ale zwierciadła nie pękały, gdy się w nich przeglądał. Ktoś był więc zupełnie... no właśnie nie wiadomo jaki. A skoro sam nie wiedział jaki jest, to i niewiele robił. Siadywał w cieniu starego dębu i marzył, iż kiedyś, pewnego dnia, już niedługo... no właśnie zupełnie nie wiedział co.

Aż pewnego dnia, kiedy Ktoś jak zwykle siedział w cieniu prastarego dębu, drzewo pochyliło nad nim swoje gałęzie i przemówiło głosem, w którym więcej było szumu liści niż słów. Przemawiając, ofiarowało Ktośkowi mały żołądź i poleciło, by zasadził go w donicy i pielęgnował tak dobrze, jak tylko potrafi.   

Ktoś zrobił jak przykazało mu drzewo. Mijały dni, tygodnie, miesiące, lata. W tym czasie mały żołądź zakiełkował, wypuścił pędy, zakorzenił się mocno, strzelił w górę gałęziami. Ktoś obserwował cały ten proces w ogromnym zdumieniu, bo jakże to z małego żołędzia może wyrosnąć tak wspaniałe drzewo.

Ktoś mieszkał w małym domku ukrytym w cieniu dwóch potężnych dębów. Jak na Ktośka przystało był zupełnie niezwykły... niezwykły bo w porę zrozumiał naukę prastarego dębu, iż podobnie jak mały żołądź zawiera w sobie całą moc i siłę dębu, tak i w każdym człowieku drzemie cały jego potencjał.

 

Czy jesteś gotowy uwierzyć w to, że wszystko czego Ci potrzeba

już posiadasz?

Czy jesteś gotowy uwierzyć w to, że wszystko co Cię otacza

jest takie, jakie być powinno?

Czy jesteś gotowy uwierzyć w to,

że tylko Ty masz w sobie moc kierowania własnym życiem?


Zapraszamy Cię zatem na warsztaty, które nauczą Cię:


żołądźJak korzystać z własnego potencjału


żołądźJak wykorzystać możliwości, które posiadasz


żołądźJak stać się uważnym, by śmiało kroczyć przed siebie


żołądźJak obudzić w sobie przekonanie, że wszystko czego pragniesz jest na wyciągniecie Twojej reki.

 

 

zapisz się

 

Każdy człowiek posiada swój wyjątkowy potencjał, jednak korzystać możemy tylko z tego,

o czym wiemy, że istnieje, że jest do naszej dyspozycji.

Czy nie łapiesz się czasami na tym, że lepiej znasz możliwości własnego telefonu, komputera, czy samochodu,  niż swojego własnego potencjału?

Osobiste zasoby, to wewnętrzne wyposażenie, dar od losu, dar od życia.

Pozwól sobie na odkrycie i uruchomienie swojego naturalnego potencjału,

jakimi są Twoje talenty i mocne strony.


Z pasją odkryj siebie i efektywnie zarządzaj swoimi zasobami.


zapisz się

Warsztaty prowadzą:


Ewa Siatka

Aneta Barta

Ewa Siatka - psycholog, certyfikowany trener kadry, certyfikowany praktyk oraz master NLP, niekwestionowany talent do budzenia motywacji oraz przekuwania marzeń na rzeczywistość.


Aneta Barta - socjolog, specjalista HR, redaktor naczelny portalu Plasterek.pl, praktyk i mentorw dziedzinie planowania siebie oraz przestrzeni pracy, zarządzania czasem, a także realizacji własnych planów.

 

 

Termin warsztatów: 17.XI - 28.XI.2014


Koszt warsztatów:

- 140 Kliknij, by zapłacić za warsztaty dotpay

 

Jeżeli posiadasz roczne konto premium na Plasterek.pl wówczas za warsztaty płacisz 

- 126 - Kliknij, by zapłacić za warsztaty dotpay


Jeżeli posiadasz półroczne konto premium na Plasterek.pl wówczas za warsztaty płacisz

- 133- Kliknij, by zapłacić za warsztaty dotpay

 

zapisz się

 

Aby wziąć udział w warsztatach:


1. Dołącz do grupy "Siebie - branie"

2. Dokonaj wpłaty za warsztaty poprzez system płatności Dotpay. Na stronie wyboru kanału płatności koniecznie wpisz jako imię swój login z Plasterka.

Wpłaty możesz dokonać również bezpośrednio na konto: ING Bank Śląski, Siloe Dariusz Siatka konto nr: 92 1050 1445 1000 0091 4127 7419 W tytule przelewu wpisz koniecznie swój login oraz tytuł warsztatów (Siebie branie)

3. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty dostaniesz informację o przyłączeniu do grupy. Od tego momentu możesz uczestniczyć w warsztatach.

4. Liczba uczestników warsztatu ograniczona, o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

5. W przypadku braku odpowiedniej ilości uczestników (6 osób) na warsztatach, zastrzegamy sobie prawo do odwołania ich, w takiej sytuacji wpłacone pieniądze zostaną zwrócone.

 

 

Przydatne informacje!!!

Warsztaty trwają dwa tygodnie. Będziemy się spotykać od poniedziałku do piątku. W weekend robimy przerwę, aby uporządkować wiedzę oraz doświadczenia minionego tygodnia i zebrać siły na kolejny tydzień spotkań. Pracujemy w grupie warsztatowej, do której dostęp mają wyłącznie uczestnicy warsztatów (do treści warsztatowych każdy uczestnik warsztatów ma nieograniczony dostęp także po ich zakończeniu). Codziennie w grupie warsztatowej zamieszczana jest porcja wiedzy oraz związane z nią ćwiczenie/a, które należy wykonać i umieścić jako post w grupie warsztatowej.
Wieczorem każdego dnia lub rankiem następnego prowadzący warsztat komentuje wykonane ćwiczenie/a, udziela dodatkowych wskazówek, naprowadza, wskazuje obszary nad którymi warto popracować. Uczestnictwo w warsztatach nie wymaga bycia online o określonej porze dnia. Każdy z uczestników warsztatów może zapoznać się z teorię i wykonać ćwiczenie w dowolnym, odpowiednim dla siebie czasie. W każdej chwili istnieje także możliwość zadania prowadzącemu pytania, jeżeli pojawiłyby się jakiekolwiek wątpliwości, czy niejasności.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących warsztatów piszcie na adres: ewasiatka@plasterek.pl


ZAPRASZAMY!!!

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy