POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI, czyli gdzie leży Twoja wartość?

brak oceny

Poczucie wartości

 

WARSZTATY


"POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI"


czyli


gdzie leży Twoja wartość?


 

Czy zastawiałeś się kiedyś dlaczego...


 • Tak Ci zależy, aby inni Cię lubili?

 • Nie robisz tego, czego pragniesz?

 • Porównujesz się z innymi, a to porównanie zazwyczaj wypada na Twoją niekorzyść?

 • Podcinasz sobie skrzydła zanim jeszcze zaczniesz?

 • Przechowujesz w pamięci swoje porażki niczym drogocenne skarby?

 • Mówisz rzeczy, które ranią Ciebie i innych?

 • Zamiast żyć analizujesz?

 • Zamiast mostów do innych ludzi budujesz mury?

...czyż nie wiesz, że to wszystko działa przeciwko Tobie?

 

cytat1

Wysokie (zdrowe) poczucie własnej wartości jest bardzo istotne w osiąganiu dojrzałości, tworzeniu dobrych relacji, radzeniu sobie z kryzysami. Pomaga funkcjonować na co dzień, wspiera w ważnych momentach życia, kluczowych decyzjach, ochrania, motywuje, umożliwia dawanie i przyjmowanie miłości oraz dobra. Z kolei niskie poczucie własnej wartości wywołuje lęk, nasila kompleksy, skłania do uległości, wyzwala agresję, sprawia, że człowiek staje się niedostępny, odczuwa przymus wykazywania się, zdobywania, dominowania, stawiania na swoim, udowadniania za wszelką cenę, że sobie poradzi i ma rację.

 

Czyż nie byłoby wspaniale gdybyś...


 • Doceniał siebie zamiast skupiać się na tym co Ci nie wychodzi

 • Koncentrował swoją energię na tym czego naprawdę pragniesz zamiast trwonić ją na działania zastępcze

 • Wykorzystywał swoje mocne strony zamiast w kółko analizować niedoskonałości

 • Żył świadomie zamiast błądzić we mgle

 • Czuł własną godność zamiast ciągłego poczucia winy i niedoskonałości

...i mógł to wszystko odnaleźć w sobie?

 

cytat2

Warto popracować i poszukać poczucia własnej wartości, bo to że ono w Tobie drzemie nie ulega wątpliwości. Czasami tylko doskonale się ukrywa pod poczuciem winy, żalem do siebie i innych, złością... Jednakże, nawet najbardziej optymistyczne nastawienie do odnalezienia poczucia własnej wartości i wiara, że możesz to zrobić nic nie przyniesie, jeśli nie zatrudnisz do pracy swojego umysłu. Bez świadomego, odpowiedzialnego, otwartego podejścia do siebie, wyczucia kiedy skorzystać z pomocy, nie doświadczysz swojej wartości.

 

 

Dlatego też zapraszamy Cię na warsztaty, na których będziesz pracował nad zbudowaniem solidnego poczucia własnej wartości.


zapisz się

 

Czego możesz się spodziewać biorąc udział w warsztatach

"POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI"?


 • Dowiesz się - czym jest poczucie własnej wartości

 • Przeprowadzisz inwentaryzację własnych zasobów i ograniczeń

 • Odkryjesz jakie przekonania odbierały Ci pewność siebie

 • Odnajdziesz to, co w Tobie najlepsze, co pozwoli Ci lepiej żyć

 • Doświadczysz - co to znaczy być świadomym, żyć odpowiedzialnie, cieszyć się pewnością siebie
 • Popatrzysz na siebie tak, jak może widzieć Cię kochający przyjaciel
 • Zrobisz krok naprzód do szczęśliwego życia

 

cytat3

 

Oczywiście zdrowe poczucie własnej wartości, to nie panaceum na wszystkie kłopoty. Nie nauczymy Cię magicznego zaklęcia, które wypowiedziane przy pełni księżyca odmieni cały Twój świat. Zdrowe poczucie własnej wartości, to nadanie ważności swoim pragnieniom i działaniom. To wzięcie za siebie odpowiedzialności, troszczenie się o swoje dobro, uważne przyglądanie się sobie samemu, pielęgnowanie i dbanie o to KIM JESTEŚ i KIM MOŻESZ BYĆ.


Pamietaj!!!

Jesteś wartościowym człowiekiem, masz prawo być sobą i świadomie kształtować swoje życie. Wykorzystaj je zatem aby być szczęśliwym! 

 

zapisz się

 

Warsztaty prowadzą:

Ewa SiatkaAneta Barta

 

Ewa Siatka - psycholog, trener, praktyk i master NLP, niekwestionowany talent do budzenia motywacji oraz przekuwania marzeń na rzeczywistość.


Aneta Barta - socjolog, specjalista HR, redaktor naczelny portalu Plasterek.pl, praktyk i mentor w dziedzinie planowania siebie oraz przestrzeni pracy, zarządzania czasem, a także realizacji własnych planów.

 

Termin warsztaów: 2.VI - 13.VI.2014 rok


Koszt warsztatów:

- 140 Kliknij, by zapłacić za warsztaty dotpay

 

Jeżeli posiadasz roczne konto premium na Plasterek.pl wówczas za warsztaty płacisz 

- 126 - Kliknij, by zapłacić za warsztaty dotpay


Jeżeli posiadasz półroczne konto premium na Plasterek.pl wówczas za warsztaty płacisz

- 133- Kliknij, by zapłacić za warsztaty dotpay

 

 

Aby wziąć udział w warsztatach:


1. Dołącz do grupy "Poczucie własnej wartości"

2. Dokonaj wpłaty za warsztaty poprzez system płatności Dotpay. Na stronie wyboru kanału płatności koniecznie wpisz jako imię swój login z Plasterka.

Wpłaty możesz dokonać również bezpośrednio na konto: ING Bank Śląski, Siloe Dariusz Siatka konto nr: 92 1050 1445 1000 0091 4127 7419 W tytule przelewu wpisz koniecznie swój login oraz tytuł warsztatów (Poczucie własnej wartości)

3. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty dostaniesz informację o przyłączeniu do grupy. Od tego momentu możesz uczestniczyć w warsztatach.

4. Liczba uczestników warsztatu ograniczona, o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

5. W przypadku braku odpowiedniej ilości uczestników (6 osób) na warsztatach, zastrzegamy sobie prawo do odwołania ich, w takiej sytuacji wpłacone pieniądze zostaną zwrócone.

 


Przydatne informacje!!!


Warsztaty trwają dwa tygodnie. Będziemy się spotykać od poniedziałku do piątku. W weekend robimy przerwę, aby uporządkować wiedzę oraz doświadczenia minionego tygodnia i zebrać siły na kolejny tydzień spotkań. Pracujemy w grupie warsztatowej, do której dostęp mają wyłącznie uczestnicy warsztatów (do treści warsztatowych każdy uczestnik warsztatów ma nieograniczony dostęp także po ich zakończeniu). Codziennie w grupie warsztatowej zamieszczana jest porcja wiedzy oraz związane z nią ćwiczenie/a, które należy wykonać i umieścić jako post w grupie warsztatowej.
Wieczorem każdego dnia lub rankiem następnego prowadzący warsztat komentuje wykonane ćwiczenie/a, udziela dodatkowych wskazówek, naprowadza, wskazuje obszary nad którymi warto popracować. Uczestnictwo w warsztatach nie wymaga bycia online o określonej porze dnia. Każdy z uczestników warsztatów może zapoznać się z teorię i wykonać ćwiczenie w dowolnym, odpowiednim dla siebie czasie. W każdej chwili istnieje także możliwość zadania prowadzącemu pytania, jeżeli pojawiłyby się jakiekolwiek wątpliwości, czy niejasności.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących warsztatów piszcie na adres: ewasiatka@plasterek.pl

 

ZAPRASZAMY

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz