Być kobietą...

brak oceny

Być kobietą...

 

 kobieta

 

Nikt nie rodzi się kobietą, kobietą się staje.

/Simone de Beauvoir/

 

 

Kobieta silna to taka, która ma odwagę być sobą, godzi się z tym i znajduje w tym satysfakcję;

to kobieta, która zdaje sobie sprawę z własnych atutów, docenia swoje przymioty i potrafi je

mądrze wykorzystać,

w pełni akceptująca siebie, dążąca do samorealizacji i urzeczywistnienia drzemiącego w niej

potencjału indywidualnych zdolności.

To kobieta, która odnalazła swoje miejsce w życiu i potrafi czerpać z tego radość i satysfakcję.

 

 

Czy jesteś kobietą silną?

Czy zaakceptowałaś siebie?

Odnalazłaś swoje miejsce w życiu?

Czujesz się szczęśliwa i radosna?

 

 

Jeśli TAK - to ucz inne kobiety jak wejść na drogę spełnienia siebie, jako kobiety,

 

Jeśli NIE - to zostań z nami i daj sobie wyjątkowy czas, podczas którego będziesz mogła zaprzyjaźnić się z samą sobą, dać sobie wsparcie, lepiej zadbać o siebie i swoje potrzeby.

 

 

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH „Być kobietą..."


...podczas których wspólnie wyruszymy w dwutygodniową podróż w poszukiwaniu mocy w sobie.


W tym czasie będziesz mogła spojrzeć na siebie z sympatią, z ciekawością przyglądnąć się własnemu ciału, tak, jakbyś widziała je po raz pierwszy, odkryć w sobie siłę kobiecości, która wesprze świat, umocni i upiększy Twoje życie.


Wniknij w siebie i odkryj kobiecy potencjał, który pozwoli Ci na codzień być kobietą szczęśliwą i spełnioną.

 

POCZUJ, JAK CUDOWNIE BYĆ TOBĄ!

 

zapisz się

 

Dla kogo?

Dla wszystkich kobiet


Gdzie?

Na portalu Plasterek.pl, w grupie Być kobietą"


Kiedy?

W terminie od  3.III. do 14.III.2014


Koszt warsztatów:

- 140 Kliknij, by zapłacić za warsztaty dotpey

 

Jeżeli posiadasz roczne konto premium na Plasterek.pl wówczas za warsztaty płacisz 

- 126 - Kliknij, by zapłacić za warsztaty dotpey


Jeżeli posiadasz półroczne konto premium na Plasterek.pl wówczas za warsztaty płacisz

- 133- Kliknij, by zapłacić za warsztaty dotpey

 

 

zapisz się

Warsztaty prowadzą:


Ewa Siatka

Aneta BartaEwa Siatka - psycholog, certyfikowany trener kadry, certyfikowany praktyk oraz master NLP, niekwestionowany talent do budzenia motywacji oraz przekuwania marzeń na rzeczywistość.


Aneta Barta - socjolog, specjalista HR, redaktor naczelny portalu Plasterek.pl, praktyk i mentor w dziedzinie planowania siebie oraz przestrzeni pracy, zarządzania czasem, a także realizacji własnych planów.

 

Aby wziąć udział w warsztatach:


1. Dołącz do grupy "Być kobietą..."

2. Dokonaj wpłaty za warsztaty poprzez system płatności Dotpay. Na stronie wyboru kanału płatności koniecznie wpisz jako imię swój login z Plasterka.

Wpłaty możesz dokonać również bezpośrednio na konto: ING Bank Śląski, Siloe Dariusz Siatka konto nr: 92 1050 1445 1000 0091 4127 7419 W tytule przelewu wpisz koniecznie swój login oraz tytuł warsztatów (Być kobietą).

3. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty dostaniesz informację o przyłączeniu do grupy. Od tego momentu możesz uczestniczyć w warsztatach.

4. Liczba uczestników warsztatu ograniczona, o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

5. W przypadku braku odpowiedniej ilości uczestników (6 osób) na warsztatach, zastrzegamy sobie prawo do odwołania ich, w takiej sytuacji wpłacone pieniądze zostaną zwrócone.


Przydatne informacje!!!


Warsztaty trwają dwa tygodnie. Będziemy się spotykać od poniedziałku do piątku. W weekend robimy przerwę, aby uporządkować wiedzę oraz doświadczenia minionego tygodnia i zebrać siły na kolejny tydzień spotkań. Pracujemy w grupie warsztatowej, do której dostęp mają wyłącznie uczestnicy warsztatów (do treści warsztatowych każdy uczestnik warsztatów ma nieograniczony dostęp także po ich zakończeniu). Codziennie w grupie warsztatowej zamieszczana jest porcja wiedzy oraz związane z nią ćwiczenie/a, które należy wykonać i umieścić jako post w grupie warsztatowej.
Wieczorem każdego dnia lub rankiem następnego prowadzący warsztat komentuje wykonane ćwiczenie/a, udziela dodatkowych wskazówek, naprowadza, wskazuje obszary nad którymi warto popracować. Uczestnictwo w warsztatach nie wymaga bycia online o określonej porze dnia. Każdy z uczestników warsztatów może zapoznać się z teorię i wykonać ćwiczenie w dowolnym, odpowiednim dla siebie czasie. W każdej chwili istnieje także możliwość zadania prowadzącemu pytania, jeżeli pojawiłyby się jakiekolwiek wątpliwości, czy niejasności.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących warsztatów piszcie na adres: ewasiatka@plasterek.pl

 

ZAPRASZAMY :)


Komentarze (2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 • Aneta Barta Aneta Barta napisał(a)
  01.03.2014, 07:42
  Witam Cię Meg1981

  Warsztaty odbywają się w formie pisemnej. Teoria i ćwiczenia zamieszczane są w grupie warsztatowej, w której uczestnicy zamieszczają także swoje odpowiedzi.

  Warsztaty trwają dwa tygodnie. Pracujemy w grupie warsztatowej, do której dostęp mają wyłącznie uczestnicy warsztatów (do treści warsztatowych każdy uczestnik warsztatów ma nieograniczony dostęp także po ich zakończeniu). Uczestnictwo w warsztatach nie wymaga bycia online o określonej porze dnia. Każdy z uczestników warsztatów może zapoznać się z teorię i wykonać ćwiczenie w dowolnym, odpowiednim dla siebie czasie. W każdej chwili istnieje także możliwość zadania prowadzącemu pytania, jeżeli pojawiłyby się jakiekolwiek wątpliwości, czy niejasności.

  ZAPRASZAMY SERDECZNIE :)
 • meg1981 meg1981 napisał(a)
  28.02.2014, 09:52
  Chciałabym zapytać jak będą wyglądały te warsztaty. Czy one są w formie pisanej tylko czy np. na skypie czy jakieś video?

  Pozdrawiam serdecznie