UWAGA KONKURS!!!

źródło: Plasterek.pl

brak oceny


konkursUWAGA KONKURS!!!

 

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Kierujemy go zwłaszcza do osób zainteresowanych tematem psychoterapii, zarówno tych, którzy psychoterapię prowadzą lub kształcą się w tym kierunku, jak i tych, którzy z psychoterapii sami korzystali lub obecnie korzystają.

Nagrodą w konkursie jest książka, która jest kompletnym kompendium wiedzy na temat nowego nurtu terapii, stworzonego przez Jeffrey E. Young, a jest to "TERAPIA SCHEMATÓW. Przewodnik praktyka" wydawnictwa GWP, oraz publikacja własnego tekstu na portalu Plasterek.pl.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

 

1. Opisać w formie artykułu psychologicznego wybrany (dowolny) rodzaj psychoterapii lub podejście terapeutyczne (treść powinna być poprawna merytorycznie, z uwzględnieniem cytowanej literatury, przedstawiona w sposób zrozumiały dla nieobeznanego z tematem odbiorcy). 


lub


2. Opierając się na własnym doświadczeniu opisać terapię w jakiej się bierze lub brało udział (jej czas trwania, wady i zalety, wyniesione korzyści, poniesione koszty i wszystko to, czym możecie i chcecie podzielić się z innymi, a co dotyczy procesu terapeutycznego w jakim braliście udział).  


Terapia schematówNagrodą w konkursie jest książka wydawnictwa GWP "TERAPIA SCHEMATÓW. Przewodnik praktyka", która jest kompletnym kompendium wiedzy na temat nowego nurtu terapii stworzonego przez Jeffrey E. Young. W sposób zrozumiały i umiejętny książka przybliża terapię schematów poczynając od wyjaśnienia samego modelu, a na praktycznych zastosowaniach kończąc. W książce można znaleźć wyjaśnienie najważniejszych założeń terapii oraz jej główne zalety w porównaniu do innych popularnych szkół terapeutycznych.

Jeżeli chcesz zapoznać się z obszerniejszą recenzją książki - kliknij tutaj, a jeżeli chcesz poczytać o samej terapii schematów - kliknij tutaj.


Artykuły na konkurs należy przesłać do redakcji Plasterka na adres: anetabarta@plasterek.pl do 30 listopada 2013 roku.


 

Spośród nadesłanych tekstów wybierzemy dwa, według nas najlepsze, a ich autorów nagrodzimy książką oraz publikacją artykułu na portalu Plasterek.pl.

Spośród pozostałych artykułów wybierzemy również te, które opublikujemy na portalu Plasterk.pl, a ich autorzy dołączą tym samym do grona Plasterkowych publicystów.


Zasady konkursu oraz publikacji nadesłanych artykułów na portalu Plasterek.pl

1. Przysłanie do redakcji portalu Plasterek.pl materiałów (tekst, grafika, zdjęcia, wykresy i inne) konkursowych jest równoznaczne z zapoznaniem się i wyrażeniem zgody na poniższe zasady.

2. Organizatorem konkursu jest właściciel portalu Plasterek.pl.

3. Konkurs trwa od 29.10.2013 do 30.11.2013 włącznie.

4. Zadaniem Uczestnika konkursu jest napisanie i przesłanie na adres anetabarta@plasterek.pl artykułu psychologicznego opisującego dowolny rodzaj albo nurt psychoterapii lub opierając się na własnym doświadczeniu opisanie terapii w jakiej się bierze lub brało udział. Artykuły mogą (ale nie muszą) zawierać grafiki, wykresy itp.

5. Nagrodami w konkursie są dwie książki wydawnictwa GWP "TERAPIA SCHEMATÓW. Przewodnik praktyka".

6. Organizator w terminie do 06.12.2013 na stronach portalu Plasterek.pl w dziale „Aktualności" wskaże zwycięzców konkursu - dwie osoby, które napiszą najlepsze i najciekawsze artykuły.

7. Osoba nadsyłająca artykuł i materiały na konkurs oświadcza, że jest ich jedynym autorem, ma pełne prawo do dysponowania nimi oraz, że materiały są całkowicie oryginalne i nie naruszają praw autorskich osób trzecich.

8. Z chwilą przesłania materiałów do redakcji portalu, autor udziela właścicielowi portalu Plasterek.pl niewyłącznej licencji na korzystanie z materiałów bez ograniczeń terytorialnych na wszystkich znanych polach eksploatacji.

9. Redakcja zastrzega sobie prawo do dokonywania drobnych korekt w nadesłanych materiałach, zaś zmiany merytoryczne dopuszczalne są po wcześniejszych ustaleniach z autorem.

10. Pod publikowanym materiałem istnieje możliwość promocji autora poprzez zamieszczenie jego zdjęcia i krótkiej noty biograficznej.

11. Termin publikacji materiałów na portalu Plasterek.pl jest uzależniony od decyzji działu redakcyjnego portalu.


Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy