ROZBROIĆ NARCYZA. Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie

źródło: Wydawnictwo GWP

brak oceny

Rozbroić narcyzaROZBROIĆ NARCYZA

Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie


Autor: Behary Wendy T.

Wydawnictwo: GWP

Data wydania: 17 września 2013 r.!!!

Patronat medialny: Plasterek.pl, Polskie Stowarzyszenie Terapii Poznawczej i Schematu, Miastokobiet.pl, Psychologia-spoleczna.pl


Doskonały przewodnik przetrwania dla osób będących w relacji z narcyzem!

 

  • Jakie są źródła narcyzmu?
  • Dlaczego ulegamy urokowi narcyza?
  • Jak zadbać o siebie w relacji z narcyzem?
  • Jak radzić sobie z narcystycznym rodzicem czy partnerem?

Na te i wiele innych pytań odpowiada autorka tej książki. Dzięki niej poznasz skuteczne sposoby radzenia sobie z osobą, która stanowi centrum własnego świata. Dowiesz się, dlaczego narcyz jest, jaki jest, jak postrzega świat i jak za pomocą empatycznej konfrontacji przełamać jego mechanizmy obronne. Nauczysz się wyznaczać granice w waszej relacji, by móc zadbać o zaspokojenie własnych potrzeb i swój rozwój osobisty, a także poznasz siedem darów komunikacji z narcyzem.

 

"Wszystkim, którzy mają do czynienia z osobami narcystycznymi, zdecydowanie należy polecić lekturę książki Wendy T. Behary i wzięcie sobie do serca jej rad. „Rozbroić narcyza" zawiera wiele celnych sugestii i wnikliwych spostrzeżeń, stanowi więc przełom w jednej z najtrudniejszych kwestii w dziedzinie psychologii".

Daniel Goleman, autor Inteligencji emocjonalnej


Wendy Behary - założycielka i wieloletnia dyrektor Cognitive Therapy Center w New Jersey, członkini Cognitive Therapy Center i Schema Therapy Institute w Nowym Jorku. Jest również współzałożycielką i członkinią Academy of Cognitive Therapy. Prowadzi prywatną praktykę, a specjalizuje się w terapii narcyzmu i terapii par.


Chociaż książka pojawi się dopiero w połowie września już dziś gorąco polecamy ją Waszej uwadze. Miło nam także poinformować, iż Plasterek.pl objął nad książką patronat medialny.


logo GWP

Plasterek.pl

 


Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy