Siebie - branie - czyli, jak korzystać z własnego potencjału

źródło: foto:flickr.com, autor: Franco Folini

brak oceny

Siebie - branie

czyli

jak korzystać z własnego potencjału

 

Dąb


Ktoś mieszkał w małym domku ukrytym w cieniu wielkiego dębu. Jak na Ktośka przystało, był zupełnie zwyczajny. Dzieckiem już nie był, ale do dorosłości sporo mu brakowało. Mądrością nie grzeszył, ale nikt głupcem by go nie nazwał. Urody księcia z bajki nie posiadał, ale zwierciadła nie pękały, gdy się w nich przeglądał. Ktoś był więc zupełnie... no właśnie nie wiadomo jaki. A skoro sam nie wiedział jaki jest, to i niewiele robił. Siadywał w cieniu starego dębu i marzył, iż kiedyś, pewnego dnia, już niedługo... no właśnie zupełnie nie wiedział co.

Aż pewnego dnia, kiedy Ktoś jak zwykle siedział w cieniu prastarego dębu, drzewo pochyliło nad nim swoje gałęzie i przemówiło głosem, w którym więcej było szumu liści niż słów. Przemawiając, ofiarowało Ktośkowi mały żołądź i poleciło, by zasadził go w donicy i pielęgnował tak dobrze, jak tylko potrafi.   

Ktoś zrobił jak przykazało mu drzewo. Mijały dni, tygodnie, miesiące, lata. W tym czasie mały żołądź zakiełkował, wypuścił pędy, zakorzenił się mocno, strzelił w górę gałęziami. Ktoś obserwował cały ten proces w ogromnym zdumieniu, bo jakże to z małego żołędzia może wyrosnąć tak wspaniałe drzewo.

Ktoś mieszkał w małym domku ukrytym w cieniu dwóch potężnych dębów. Jak na Ktośka przystało był zupełnie niezwykły... niezwykły bo w porę zrozumiał naukę prastarego dębu, iż podobnie jak mały żołądź zawiera w sobie całą moc i siłę dębu, tak i w każdym człowieku drzemie cały jego potencjał.

 

Czy jesteś gotowy uwierzyć w to, że wszystko czego Ci potrzeba

już posiadasz?

Czy jesteś gotowy uwierzyć w to, że wszystko co Cię otacza

jest takie, jakie być powinno?

Czy jesteś gotowy uwierzyć w to,

że tylko Ty masz w sobie moc kierowania własnym życiem?


Zapraszamy Cię zatem na warsztaty, które nauczą Cię:


żołądźJak korzystać z własnego potencjału

żołądźJak wykorzystać możliwości, które posiadasz

żołądźJak stać się uważnym, by śmiało kroczyć przed siebie

żołądźJak obudzić w sobie przekonanie, że wszystko czego pragniesz jest na wyciągniecie Twojej reki.


 

Każdy człowiek posiada swój wyjątkowy potencjał, jednak korzystać możemy tylko z tego,

o czym wiemy, że istnieje, że jest do naszej dyspozycji.

Czy nie łapiesz się czasami na tym, że lepiej znasz możliwości własnego telefonu, komputera, czy samochodu,  niż swojego własnego potencjału?

Osobiste zasoby, to wewnętrzne wyposażenie, dar od losu, dar od życia.

Pozwól sobie na odkrycie i uruchomienie swojego naturalnego potencjału,

jakimi są Twoje talenty i mocne strony.


Z pasją odkryj siebie i efektywnie zarządzaj swoimi zasobami.


Czas trwania warsztatów: 5.08 - 16.08.2013


Warsztaty prowadzą:


Ewa Siatka

Aneta Barta

Ewa Siatka - psycholog, certyfikowany trener kadry, certyfikowany praktyk oraz master NLP, niekwestionowany talent do budzenia motywacji oraz przekuwania marzeń na rzeczywistość.


Aneta Barta - socjolog, specjalista HR, redaktor naczelny portalu Plasterek.pl, praktyk i mentorw dziedzinie planowania siebie oraz przestrzeni pracy, zarządzania czasem, a także realizacji własnych planów.

 

 

Koszt warsztatów: UWAGA!!! Sam zdecyduj, ile chcesz zapłacić za warsztaty.

Weź udział w warsztatach, uruchom swój potencjał i drzemiącą w sobie siłę, pracuj z nami dwa tygodnie, a po zakończeniu warsztatów, zapłać tyle, ile uznasz za stosowne.

 

Dołącz już teraz!

 

Aby wziąć udział w warsztatach:


1.  Dołącz do grupy "Siebie - branie"

2.  Gdy moderator zaakceptuje Twoje zgłoszenie, dostaniesz wówczas informację o przyłączeniu do grupy. Od tego momentu możesz uczestniczyć w warsztatach.

3.  Po zakończneiu warsztaów dokanaj wpłaty w uznanej przez siebie kwocie, na konto Bank Millenium, Siloe Dariusz Siatka konto nr: 03 1160 2202 0000  0001 1802 9380 W tytule przelewu wpisz swój login oraz tytuł warsztatów "Siebie-branie"

 

ZAPRASZAMY!


Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy