Joga Duszy - Zaproszenie

źródło: Plasterek.pl, foto:flickr.com, autor:allspice1

brak oceny

 

yoga of soul

 

Joga to dzisiaj bardzo modne słowo. Kluby fitness zapraszają nas na zajęcia z jogi, obiecując, że dzięki nim nasze ciało nabierze gracji, kolorowe magazyny drukują podstawowe pozycje z jogi przekonując, że przy odrobinie wysiłku osiągniemy gibkość, a znane osoby twierdzą, że to dzięki niej mają tak świetną kondycję.

Jednak joga to nie tylko dbanie o ciało, to przede wszystkim rozwój duchowy, którego celem jest osiągnięcie harmonii.  Pragnąc, aby nasze ciało było sprawne i atrakcyjne nie szczędzimy wysiłku na ćwiczenia. W taki sam sposób musimy podejść do naszej psychiki i sfery duchowej. To dzięki wykonywanym ćwiczeniom wspomożemy swój harmonijny rozwój zarówno w aspekcie psychicznym jak i duchowym.

Aby Wam pomóc, Plasterek zaprasza na cykl ośmiu spotkań zatytułowanych  Joga Duszy. Będą to ćwiczenia do samodzielnego wykonywania, aktywizujące różne płaszczyzny naszej osobowości. Ruszamy 1 marca i będziemy się spotykać co dwa tygodnie (co drugi poniedziałek). 25.02 na naszym portalu pojawi się nowa zakładka Joga Duszy. Przeczytacie tam jakim zagadnieniom cykl ten będzie poświecony i czego możecie sie spodziewac po wykonaniu proponowanych ćwiczeń.

Serdecznie zapraszamy i życzymy sukcesów na drodze do głębszego wejrzenia w samych siebie.

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

  • kasiek kasiek napisał(a)
    24.02.2010, 18:37
    Witam! Cieszę się ,że to będzie od dłuższego czsu myślę o jodze! Ale zastanawiam się czy jest to możliwe samemy w domu to wykonywać? Zobaczymy