BORDERLINE Jak żyć z osobą o skrajnych emocjach

brak oceny

BorderlineBORDERLINE. Jak żyć z osobą o skrajnych emocjach


Autor: Paul T. Mason, Randi Kreger

Data wydania: 19 marca 2013 r !!!

Wydawnictwo: GWP


  • Czy ktoś, na kim Ci zależy, raz uważa, że jesteś wspaniały, a za chwilę twierdzi, że jesteś nic nie wart?
  • Czy jesteś bezpodstawnie obwiniany za wszystkie problemy w związku?
  • Czy jesteś oskarżany o rzeczy, których nigdy nie zrobiłeś lub nie powiedziałeś?
  • Czy zdarza ci się ukrywać, co naprawdę myślisz lub czujesz, ze strachu przed reakcją partnera lub nie chcąc ryzykować awantury?

Jeżeli tak, to z pewnością zainteresuje Cię książka BORDERLIE. Jak żyć z osobą o skrajnych emocjach, która już wkrótce!!! ukaże się nakładem GWP.

Dzięki tej książce dowiesz się, jak możesz odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Poznasz wiele prawdziwych historii rodzin i partnerów osób z borderline, a także sprawdzone wskazówki i porady, które będziesz mógł wprowadzić w życie praktycznie od zaraz. Zrozumiesz emocje, jakie wzbudzają u innych zachowania typowe dla borderline, i nauczysz się radzić sobie z nimi. Będziesz podejmować decyzje dotyczące swojego życia i relacji, kierując się własnymi potrzebami i pragnieniami, a także uwierzysz w to, że można stworzyć zdrową, pełną miłości i szacunku relację z osobą doświadczającą skrajnych emocji.

Odzyskaj zatem swoje życie!


Notki o autorach

Paul T. Mason - zastępca dyrektora ds. klinicznych w szpitalu Wheaton Franciscan Healthcare - All Saints w Racine (Wisconsin). Dzięki jego działaniom szpital rozszerzył swoją ofertę o programy pomocy doraźnej dla osób dotkniętych zaburzeniem osobowości typu borderline i dla ich rodzin.


Randi Kreger - dzięki swojej stronie www.bpdcentral.com oraz internetowej grupie wsparcia Welcome to Oz sprawiła, że problemy rodzin, których najbliżsi mają borderline, stały się przedmiotem międzynarodowego zainteresowania. Jest autorką wielu książek na ten temat, w tym "The stop walking on eggshells workbook" oraz "The essential family member guide to borderline personality disorder". Prowadzi wykłady i warsztaty na temat borderline na całym świecie.

 

Miło nam także poinformować, iż Plasterek.pl objął Patronat Medialny nad książką, zatem szczególnie polecamy ją Waszej uwadze.

Plasterek.plGWP

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy