Bon na szczęśliwe życie

brak oceny

BON NA SZCZĘŚLIWE ŻYCIE

 

Bon1

(*UWAGA! bon trzeba zrealizować, samo posiadanie nie gwarantuje szczęścia!)


  • Podaruj sobie 10 pracowitych dni, aby zyskać 365 dni szczęśliwego roku.
  • Ogarnij z wdzięcznością dotychczasowe życie i zaplanuj przyszłość, o jakiej marzysz.  
  • Przeżyj kolejne dni, tygodnie, miesiące i lata swojego życia w najlepszy z możliwych sposobów.

 

Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów.

Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie.

Erich Fromm


Zainwestuj w siebie, swoje marzenia, własną przyszłość... weź udział w warsztatach „Bon na szczęśliwe życie".  Dowiedz się, jak wyreżyserować własne życie, by było Ciebie warte.

To będą wyjątkowe warsztaty, inne niż wszystkie do tej pory. Zamiast gotowych receptur, wskazówek oraz podpowiedzi, dostaniesz garść pytań. Odkryjesz, jak ważne są to pytania i że już teraz nosisz w sobie więcej odpowiedzi, niż mógłbyś przypuszczać. Niektóre pytania  zaangażują Twój umysł, inne - serce i duszę. Jeżeli któreś pytanie dotknie Twojej czułej struny, będziesz wiedział, że czeka Cię praca do wykonania, a my pomożemy Ci tę pracę domową wykonać jak najlepiej.

Każdy z nas posiada funkcję autopilota, która włącza się zupełnie bezwiednie. Używamy go za każdym razem, gdy postępujemy tak jak zwykle, gdy chowamy się w znanych sobie schematach, gdy dla świętego spokoju nie szukamy lepszych rozwiązań...

Autopilot czyni nasze życie wygodnym, znanym, niewymagającym.


Ale czy na pewno szczęśliwym, wartościowym i  spełnionym?


Poszukaj z nami odpowiedzi i już dziś podaruj sobie szansę na podróż z krainy „Pobożnych Życzeń" do krainy „Spełnionych Marzeń". Zamiast marzyć o lepszym życiu i snuć wizje na jawie, zacznij działać i zmień własne życie na lepsze. 

 

Warsztaty prowadzą:


Ewa SiatkaAneta BartaEwa Siatka - psycholog, certyfikowany trener kadry, certyfikowany praktyk oraz master NLP, niekwestionowany talent do budzenia motywacji oraz przekuwania marzeń na rzeczywistość.


Aneta Barta - socjolog, specjalista HR, redaktor naczelny portalu Plasterek.pl, praktyk i mentor w dziedzinie planowania siebie oraz przestrzeni pracy, zarządzania czasem, a także realizacji własnych planów.

 

 

 

Termin warsztatów:

04.02. - 15.02.2013r


Miejsce warsztatów:

Plasterek.pl grupa "Bon na szczęśliwe życie"

 

Koszt warsztatów: 59zł

dotpay


Dla osób posiadających półroczne konto premium: 56 zł

dotpay

 

Dla osób posiadających roczne konto premium: 53 zł

dotpay

 

Aby wziąć udział w warsztatach:


1.  Dołącz do grupy  "Bon na szczęśliwe życie"

2. Dokonaj wpłaty za warsztaty poprzez system płatności Dotpay. Na stronie wyboru kanału płatności koniecznie wpisz jako imię swój login z Plasterka.

Wpłaty możesz dokonać również bezpośrednio na konto: Bank Millenium, Siloe Dariusz Siatka konto nr: 03 1160 2202 0000  0001 1802 9380 W tytule przelewu wpisz koniecznie swój login oraz tytuł warsztatów (Bon na szczęśliwe życie)

3. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty dostaniesz informację o przyłączeniu do grupy. Od tego momentu możesz uczestniczyć w warsztatach.

4.  W przypadku braku odpowiedniej ilości uczestników (5 osób) na warsztatach, zastrzegamy sobie prawo do odwołania ich, w takiej sytuacji wpłacone pieniądze zostaną zwrócone.


Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy