KONKURS - wygraj bazgroszytowy kalendarz

brak oceny

bazgroszyt.plKonkurs!!!

Wygraj dla swojego dziecka niezwykły kalendarzDrodzy Plasterkowicze, mamy dla Was do zdobycia 4 kalendarze (
przygotowane specjalnie dla dzieci) na rok 2013 od Bazgroszyt.pl

 

 

Co należy zrobić, aby zdobyć kalendarz?

 

Wejść na naszą stronę na Facebooku (tutaj), polub nasz profil i w komentarzach pod konkursowym postem umieścić odpowiedź na poniższe pytanie:


Jaka data związana z Twoim dzieckiem jest warta zapamiętania i dlaczego?


Napiszcie też w poście, jaki kalendarz chcielibyście zdobyć - dla chłopca, czy dla dziewczynki :)

 

Czas trwania zabawy: 22.01.2013 - 28.01.1013r.

Spośród wszystkich zamieszczonych na naszej tablicy postów, wybierzemy 4, które nagrodzimy kalendarzami :)

 

Dlaczego warto podarować swojemu dziecku Bazgroszytowy Kalendarz?

 

Kalendarz 2013 dla dziewczynek i dla chłopców w formie Bazgroszytu to 12 kolorowanek do radosnego rysowania oraz barwne naklejki dla jeszcze lepszej zabawy. Kalendarz zawiera kreatywne kolorowanki na każdy miesiąc, które przygotowują dziecko do nauki pisania. Dzięki nim ćwiczy ono grafomotorykę rączki i rozwija swoją wyobraźnię.


bazgroszyt - dziewczynki1. Bazgroszyt dba o rozwój Twojego dziecka

Bazgroszyt jest inspiracją dla dziecięcej wyobraźni, bo zawiera tylko ćwiczenia otwarte. Tutaj każdy rysunek może wyglądać inaczej i zależy wyłącznie od kreatywności maluchów. Dzięki temu rodzice mogą zobaczyć, w jaki sposób myślą ich dzieci i włączyć się do wspólnej zabawy z pomocą Bazgroszytu.


2. Pomaga w ćwiczeniu motoryki ręki dziecka

Grafomotoryka, czyli motoryka rączki. Dzieci na różnym poziomie rysowania doskonalą ją właśnie w Bazgroszycie. Dzięki ćwiczeniom maluchy uczą się staranności, dopracowania szczegółów i cierpliwości, co jest doskonałym wstępem do nauki pisania i wspaniałą zabawą dla dzieci.


bazgroszyt - chłopcy3. Rozwija dziecięcą wyobraźnie

Każda karta Bazgroszytowego Kalendarza, to coś więcej niż kolorowanki. Zawarte w nim ćwiczenia otwarte, oraz specjalnie dobrane naklejki kreatywnie dbają o rozwój dzieci. Zachęcają je do niestandardowego myślenia, bo stwarzają możliwość wielu niesamowitych i indywidualnych rozwiązań.


4. Jest świetny do wspólnej zabawy dzieci z rodzicami

Zadania otwarte Bazgroszytu pozwalają rodzicom zobaczyć świat oczami dziecka i dowiedzieć się, o czym myślą ich maluchy. Wspólne rozwiązywanie tych ćwiczeń, to fascynujące doświadczenie i doskonała zabawa dla dzieci i całej rodziny.

 


Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

  • et1978 et1978 napisał(a)
    24.01.2013, 18:29
    Jaka data związana z Twoim dzieckiem jest warta zapamiętania i dlaczego?
    Jutrzejsza 25.01.2013 - powinnam jutro urodzić mojego wyczekanego, pierworodnego synka Michałka. Dzisiaj nic się nie dzieje, ale szaleństwo małego w brzuszku wskazuje, że jak najszybciej chce być już z nami, mam nadzieję, że już jutro :)