Szczęście zaczyna się w Twojej głowie! Uwolnij swój potencjał

źródło: www.onepress.com

brak oceny

optymismSzczęście zaczyna się w Twojej głowie! Uwolnij swój potencjał

 

Autor:  Katarzyna Olejniczak

 

Rok wydania: 2009

ISBN: 978-83-246-2103-3


"To nie miejsce ani spełnienie jakiegoś warunku, ale sam umysł jest tym, co może czynić każdego szczęśliwym lub nieszczęśliwym"

Roger L'Estrange


Motto tej książki może wydać Ci się dość kontrowersyjne. Bo czy to nie zbieg okoliczności sprawił, że znajdujesz się w tym, a nie innym miejscu? Czy to nie bliska Ci osoba powoduje, że rosną skrzydła u Twoich ramion? Czy to nie palec przeznaczenia wskazał Ci drogę życiową? Otóż nie!

To właśnie Ty jesteś początkiem i końcem wszystkiego. Aby zrozumieć świat, otaczającą Cię rzeczywistość i to, co Ci się przytrafia, musisz najpierw poznać siebie. Zobaczyć tę wyjątkową osobę, w której drzemie olbrzymi potencjał. Nauczyć się aktywować swoje zdolności i indywidualne predyspozycje. Zyskać wiarę i pewność siebie. Jeśli podejmiesz decyzję, by każdego dnia pójść odrobinę dalej, wyobraź sobie, gdzie będziesz już za miesiąc!

Drogowskazy do:  zdobycia wiary w siebie, obudzenia miłości własnej, aktywowania uśpionych możliwości, pozytywnego kształtowania relacji z innymi, poznania "sekretu Sokratesa", nawiązywania doskonałej komunikacji, wytyczania konkretnych celów, zdobywania wymarzonych szczytów.

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy