Czy warto pomagać?

brak oceny

pomoc

Pytanie o to, czy warto pomagać, wydaje się być banalne do granic możliwości. Obudzeni w środku nocy i wywołani w tej sprawie do tablicy, niewiele zastanawiając się nad odpowiedzią, rzucimy zaspane „tak" i szybko zaśniemy znowu. Zupełnie tak jak w życiu - teoretycznie każdy z nas wie, że pomaganie jest dobre, ale równocześnie wolimy zostawić je wielkim filantropom. Dlatego postanowiliśmy jednak zadać to pytanie i drążyć temat:


Czy warto pomagać?


Piszcie o waszych doświadczeniach, uczuciach, relacjach i wszystkim tym,

co dla Was ważne.


Łącząc swe siły Plasterek.pl i Strefyrozwoju.pl ogłaszają konkurs!


Wykorzystując do tego celu dowolną formę literacką (np. wiersz, reportaż, opowiadanie, wywiad), pokażcie, czy rzeczywiście warto pomagać.

Czekamy na Wasze prace, których objętość nie powinna przekraczać 5000 znaków (ze spacjami), do 15 grudnia br. Przesyłajcie je na adres plasterek@plasterek.pl

Najlepsze zostaną opublikowane na stronach organizujących konkurs portali, a spośród wszystkich nadesłanych prac wyłonimy zwycięzcę.

Nagrodą w konkursie będzie możliwość konsultacji z krytykiem literackim Pawłem Brzeżek, który podejmie się także recenzji zwycięskiego tekstu.


Zapraszamy!Komentarze (2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

  • Ela Ela napisał(a)
    21.11.2012, 16:28
    Oczywiście,że warto.Też pomagam,nie lubię,nie potrafię o tym mówić...fajnie jest pomagać nie oczkując nic w zamian.
  • mogę wszystko ale nic nie muszę mogę wszystko ale nic nie muszę (JOLA76) napisał(a)
    12.11.2012, 13:24
    Warto! Zawsze warto! Pomagam, ale nie lubię o tym mówić... mam wrażenie, że wówczas traci to sens i wartość... Ale trzymam kciuki za tych, którzy wezmą udział w konkursie :)