Dni Otwarte Centrum Porad - 26.X.2012

brak oceny

poszukuj odpowiedziKiedy pojawiają się w głowach pytania, na które ciężko jest samemu znaleźć odpowiedzi, kiedy od dłuższego czasu nurtują nas pewne sprawy lub nagle potrzebujemy rozwiązać jakiś problem, wówczas warto skorzystać z czyjegoś wsparcia. W poszukiwaniu odpowiedzi dobrze jest zwrócić się z prośbą o radę do kogoś innego, dobrze jest czerpać z doświadczenia osób, które wiedzą jak dane sprawy rozwiązywać, dobrze jest porozmawiać ze specjalistą.

Zapraszamy Was do rozmów ze specjalistami z Centrum Porad. W najbliższy piątek (26.X) będziecie mogli bezpłatnie skorzystać z porad wybranych specjalistów w ramach comiesięcznych Dni Otwartych Centrum Porad. W tym miesiącu odbywają się one pod hasłem:

"Poszukuj odpowiedzi"

Darmową pomoc zaoferowali:

Maria Ewa Bogucka - 1 porada przez e-mail

Aneta Boryczko - 3 porady przez e-mail

Anna Cichoń - 1 porada przez e-mail

Ela Grabarczyk-Ponimasz - 1 porada przez e-mail

Edward Jakubowicz - 2 porady przez e-mail

Aleksandra Lemańska - 2 porady przez e-mail

Beata Lichocka - 1 porada w gabinecie w Warszawie

Józef Rostworowski - 2 porady przez e-mail

Katarzyna Rutecka - 2 porady przez e-mail

Aleksandra Semla-Baron - 2 porady przez e-mail

Monika Włodarczyk - 2 porady przez e-mail

Aleksandra Zienowicz - 3 porady przez e-mail

Aby zamówić bezpłatną poradę, wejdź w piątek (26.X) do Centrum Porad i otwórz profil specjalisty, którego wybrałeś z powyższej listy. Następnie kliknij "Zamów" przy rodzaju usługi, jaką zadeklarował specjalista (np. Jednorazowa porada przez e-mail). W odpowiednim okienku opisz sprawę, w której szukasz porady, wpisz tytuł i kliknij "Zamów". W kolejnym kroku, gdy zostaniesz poproszony o przejście do systemu płatności, kliknij "Nie, zapłacę później".


Decyduje pierwszeństwo zgłoszenia się do specjalisty - jeśli dany specjalista zaoferował np. trzy darmowe porady, wówczas trzy pierwsze osoby, które się do niego zgłoszą tego dnia, otrzymają poradę bezpłatnie.


Jedna osoba w danym dniu może skorzystać z bezpłatnej porady u jednego specjalisty.


Dni Otwarte Centrum Porad odbywają się w ostatni piątek miesiąca i trwają od 00:01 do 23:59 lub do wykorzystania całej puli porad zaoferowanych przez specjalistów


Jeśli nie uda Ci się skorzystać z darmowej porady, a chcesz uzyskać odpowiedź na zadane przez siebie pytanie, możesz opłacić zamówioną usługę i otrzymać odpowiedź w normalnym trybie.


ZAPRASZAMY!!!

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy