Dni Otwarte Centrum Porad - 28 września

brak oceny

na jesienne troskiDrodzy Plasterkowicze!

Przyszła jesień, a to czas kiedy często wyciszamy się, zanurzamy bardziej wewnątrz siebie, skłaniamy się ku refleksji oraz przeżywamy nostalgię. To również czas, gdy dopadają nas tzw. jesienne troski, a wówczas bardzo dobrym rozwiązaniem jest...rozmowa. Rozmowa z kimś kto doradzi, wesprze, wskaże możliwe rozwiązania i zainspiruje do dalszego działania.

Zapraszamy Was do rozmów ze specjalistami z Centrum Porad. W najbliższy piątek (28.IX) będziecie mogli bezpłatnie skorzystać z porad wybranych specjalistów w ramach comiesięcznych Dni Otwartych Centrum Porad. W tym miesiącu odbywają się one pod hasłem

"na jesienne troski..."

Darmową pomoc zaoferowali:

Maria Ewa Bogucka - 1 porada przez e-mail

Aneta Boryczko - 3 porady przez e-mail

Anna Cichoń - 1 porada przez e-mail

Ela Grabarczyk-Ponimasz - 1 porada przez e-mail

Edward Jakubowicz - 2 porady przez e-mail

Edmund Klimczuk - rozmowa w prywatnym pokoju forumowym dla 1 osoby

Aleksandra Lemańska - 2 porady przez e-mail

Beata Lichocka - 1 porada w gabinecie w Warszawie

Józef Rostworowski - 2 porady przez e-mail

Katarzyna Rutecka - 2 porady przez e-mail

Monika Włodarczyk - 2 porady przez e-mail

Aleksandra Zienowicz - 3 porady przez e-mail

Aby zamówić bezpłatną poradę, wejdź w piątek (28.IX) do Centrum Porad i otwórz profil specjalisty, którego wybrałeś z powyższej listy. Następnie kliknij "Zamów" przy rodzaju usługi, jaką zadeklarował specjalista (np. Jednorazowa porada przez e-mail). W odpowiednim okienku opisz sprawę, w której szukasz porady, wpisz tytuł i kliknij "Zamów". W kolejnym kroku, gdy zostaniesz poproszony o przejście do systemu płatności kliknij "Nie, zapłacę później".


Decyduje pierwszeństwo zgłoszenia się do specjalisty - jeśli dany specjalista zaoferował np. trzy darmowe porady, wówczas trzy pierwsze osoby, które się do niego zgłoszą tego dnia, otrzymają poradę bezpłatnie.


Jedna osoba w danym dniu może skorzystać z bezpłatnej porady u jednego specjalisty.


Dni Otwarte Centrum Porad odbywają się w ostatni piątek miesiąca i trwają od 00:01 do 23:59 lub do wykorzystania całej puli porad zaoferowanych przez specjalistów


Jeśli nie uda Ci się skorzystać z darmowej porady, a chcesz uzyskać odpowiedź na zadane przez siebie pytanie, możesz opłacić zamówioną usługę i otrzymać odpowiedź w normalnym trybie.


ZAPRASZAMY!!!

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy