Dni Otwarte Centrum Porad - 31 sierpnia

pomyslm.jpgDrodzy Plasterkowicze!

Przed Wami kolejna szansa na to, by pomyśleć o sobie, rozwiązać problemy, z którymi niektórzy z Was zapewne się borykają. Warto wykorzystać okazję do rozmowy ze specjalistą, choćby po to, by zyskać dodatkowy punkt widzenia na własną sprawę. Być może dla niektórych z Was porada specjalisty będzie długo wyczekiwanym punktem zwrotnym w życiu. POMYŚL O SOBIE!

W najbliższy piątek (31.VIII) zapraszamy Was na Dni Otwarte Centrum Porad. Tego dnia będziecie mogli sięgnąć po darmową poradę wybranego specjalisty.

Bezpłatną pomoc zaoferowali:

Maria Ewa Bogucka - 1 porada przez e-mail
(odpowiedź w poniedziałek)
Anna Cichoń - (wyczerpane)
Ela Grabarczyk-Ponimasz - (wyczerpane)
Edward Jakubowicz - 2 porady przez e-mail
Edmund Klimczuk - (wyczerpane)
Aleksandra Lemańska - 2 porady przez e-mail (1 zamówiona)
Beata Lichocka - 1 porada przez e-mail oraz 1 porada w gabinecie w Warszawie
Józef Rostworowski - 2 porady przez e-mail
Katarzyna Rutecka - 2 porady przez e-mail
Monika Włodarczyk - 2 porady przez e-mail

Aleksandra Zienowicz - 3 porady przez e-mail

Aby zamówić bezpłatną poradę, wejdź w piątek (31.VIII) do Centrum Porad i otwórz profil specjalisty, którego wybrałeś z powyższej listy. Następnie kliknij "Zamów" przy rodzaju usługi, jaką zadeklarował specjalista (np. Jednorazowa porada przez e-mail). W odpowiednim okienku opisz sprawę, w której szukasz porady, wpisz tytuł i kliknij "Zamów". W kolejnym kroku, gdy zostaniesz poproszony o przejście do systemu płatności kliknij "Nie, zapłacę później".


Decyduje pierwszeństwo zgłoszenia się do specjalisty - jeśli dany specjalista zaoferował np. trzy darmowe porady, wówczas trzy pierwsze osoby, które się do niego zgłoszą tego dnia, otrzymają poradę bezpłatnie.


Jedna osoba w danym dniu może skorzystać z bezpłatnej porady u jednego specjalisty.


Dni Otwarte Centrum Porad odbywają się w ostatni piątek miesiąca i trwają od 00:01 do 23:59 lub do wykorzystania całej puli porad zaoferowanych przez specjalistów


Jeśli nie uda Ci się skorzystać z darmowej porady, a chcesz uzyskać odpowiedź na zadane przez siebie pytanie, możesz opłacić zamówioną usługę i otrzymać odpowiedź w normalnym trybie.

ZAPRASZAMY!!!

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz