Konkurs

autor: fot. flickr.com autor Toni Blay

brak oceny


Konkurs


Twoje źródło szczęścia

czyli sposoby i metody na bycie spełnionym optymistą

 

Optymizm


Konkurs jest spontaniczną reakcją fantastycznych ludzi, którzy są plasterkową społecznością.

Pomysłodawczynią oraz organizatorką jest JOLA76


Konkurs odbywa sięw grupie PRZYSTAŃ i trwa od 02 sierpnia do 20 września 2012r


Aby wziąć w nim udział należy napisać w grupie PRZYSTAŃ pomysły, propozycje, sprawdzone przez siebie metody, jak cieszyć się życiem, codziennością szczególnie w sytuacjach trudnych, problematycznych! Co Wam pomaga w codziennych sytuacjach, jakie myśli, czynności, sytuacje, ludzie, etc.etc. są pomocne/pomocni w budowaniu pozytywnego nastawienia do życia. Po prostu: Przepis (sprawdzony, skuteczny) na bycie optymistą ponad wszystko i pomimo wszystko...

Oczywiście jak na konkurs przystało będą nagrody! Podstawową nagrodą będzie wiedza, którą każdy z Nas zyska dzięki dzieleniu się doświadczeniem, własnymi pomysłami, ale dodatkowo JOLA76 gwarantuje nagrody dla 3 osób, których pomysły, metody (co ważne - sprawdzone) zdaniem Plasterkowiczów okażą się najlepsze. Nagrodami będą albumy na zdjęcia.

Oceny dokonują Plasterkowicze klikając tzw. pomocny post.

 

Zapraszamy

Komentarze (5)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 • 13stokrotek 13stokrotek napisał(a)
  31.08.2012, 20:55
  moje źródło szczęścia
  to moje marzenie o przyszłej pracy to ono daje mi wiele sil by kończyć studia pomimo przeciwności , pracować ,godzić wiele obowiązków . Marzenie o pracy w hospicjum dla dzieci lub dorosłych daje mi powera .
  No i także zajęcia z seniorami które prowadzę , i moje pasje na które mam mało czasu ale staram sie zawsze znalesc chwile dają mi radość no i cieszą oko (rękodzieło artystyczne) a kiedy nie mamm sil na nic biegnę na łono przyrody w cichy zakątek i tam zbieram siły na kolejne dni
 • [konto-usunięte] napisał(a)
  12.08.2012, 12:27
  By cieszyć się życiem, dla mnie najlepszym sposobem są podróże. Każdą wolną chwilę, każdy wolny weekend lubię wyjeżdżać z mężem w różne zakątki Polski i fotografować to wszystko, co nas zachwyca: zachód słońca, ptaki, krajobraz, odciśnięte na piasku ślady naszych stóp... to pozwala nabrać dystansu do tego wszystkiego co dzieje się gdzieś w naszym codziennym życiu, do spraw rodzinnych, zawodowych... daje wytchnienie i pozwala na prawdziwy łyk optymizmu.
 • mogę wszystko ale nic nie muszę mogę wszystko ale nic nie muszę (JOLA76) napisał(a)
  08.08.2012, 09:42
  Ponieważ w ciągu najbliższego tygodnia nie będę miała dostępu do internetu bardzo proszę o wyrozumiałość Te osoby, które zechcą wziąć udział w konkursie i będą musiały zaczekać na akceptację moderatora(grupa przystań jest grupą zamkniętą)na przyłączenie się do grupy. Obiecuję, że 20 sierpnia odblokuję wszystkie zainteresowane osoby. z góry dziękuję za wyrozumiałość :) i nieustająco zapraszam do udziału w konkursie :)
 • Plasterek.pl Plasterek.pl napisał(a)
  04.08.2012, 12:15
  Po to jestem ;)
 • mogę wszystko ale nic nie muszę mogę wszystko ale nic nie muszę (JOLA76) napisał(a)
  03.08.2012, 09:49
  dziękuję "Plasterku" za wsparcie :)