Muahaha Day

źródło: Plasterek.pl

brak oceny

muahaha25 stycznia przypada najgorszy dzień 2010 roku. Skąd to wiemy? Dowiesz się czytając artykuł pt. „Blue Monday - najgorszy dzień roku". Mogło by się więc wydawać, że w takim razie wszystko jest już przesądzone. Na pewno w tym dniu dopadnie nas chandra. Pokłócimy się z najbliższymi. Szef zarzuci nas dodatkową robotą. Może lepiej nie wychodzić z domu? Zwinąć się na kanapie z tabliczką czekolady lub butelką piwa i po prostu przeczekać?

Nie !!!

My proponujemy Wam coś znacznie lepszego, zamieńmy najgorszy dzień w roku na Muahaha Day. Niech będzie to dzień ogólnoświatowego protestu. Pokażmy światu, właśnie w tym dniu, naszą radość życia. Kpijmy z niedotrzymanych noworocznych obietnic, wyśmiejmy nadgorliwość szefa, uśmiechnijmy się do pustego portfela i olejmy fatalną pogodę.

Niech nasz szalona radość dotrze do najdalszych zakątków globu. Weź udział w Muahaha Day!!!

(Akcja rozgrywa się na Plasterkowej stronie Facebooka)


 

Komentarze (2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

  • anna72-34 anna72-34 napisał(a)
    21.01.2010, 16:34
    zgadzam się, przedni pomysł, tym bardziej, że negacja napływa z każdej strony w dzisiejszej rzeczywistości, nie dajmy się :)
  • anutka anutka napisał(a)
    20.01.2010, 13:36
    Pomysł jest świetny! Uwielbiam go. Zamiast siedzieć i słuchać wszystkich tych informacji, że depresja nas dopada i niszczy, można przecież się pośmiać. Nawet, jeśli na początku będzie to na siłę, nasze mięśnie i umysły się rozprężą "mechanicznie". Może dzięki tej akcji dowie się o nas z Facebooka ktoś, kto tego potrzebuje, hmm?