Dni Otwarte Centrum Porad

brak oceny

dni otwarte marzecDrodzy Plasterkowicze,

już w najbliższy piątek (30.III) odbędą się po raz drugi Dni Otwarte Centrum Porad. Tego dnia po raz kolejny będziecie mogli skorzystać z darmowych usług naszych specjalistów.

 

 

 

 

 

 

 

Bezpłatną pomoc tego dnia zaoferowali Wam:


Maria Ewa Bogucka - 1 porada przez e-mail

Aneta Boryczko - 3 porady przez e-mail

Anna Cichoń - 1 porada przez e-mail

Ela Grabarczyk-Ponimasz - 1 porada przez e-mail - wyczerpane

Edward Jakubowicz - 2 porady przez e-mail

Edmund Klimczuk - 2h rozmów poprzez telefon/komunikator internetowy dla 2 osób oraz rozmowa w prywatnym pokoju forumowym dla 1 osoby

Aleksandra Lemańska - 2 porady przez e-mail

Beata Lichocka - 1 porada przez e-mail oraz 1 porada w gabinecie w Warszawie

Józef Rostworowski - 2 porady przez e-mail

Katarzyna Rutecka - 2 porady przez e-mail

Monika Włodarczyk - 2 porady przez e-mail - wyczerpane (P. Monika odpowie w poniedziałek)


Pamiętaj, że:

- aby zamówić poradę, wejdź do Centrum Porad i otwórz profil specjalisty, którego wybrałeś z powyższej listy. Następnie kliknij "Zamów" przy rodzaju usługi, jaką zadeklarował specjalista (np. Jednorazowa porada przez e-mail). W odpowiednim okienku opisz sprawę, w której szukasz porady, wpisz tytuł i kliknij "Zamów". W kolejnym kroku, gdy zostaniesz poproszony o przejście do systemu płatności kliknij "Nie, zapłacę później".

- decyduje pierwszeństwo zgłoszenia się do specjalisty - jeśli dany specjalista zaoferował np. trzy darmowe porady, wówczas trzy pierwsze osoby, które się do niego zgłoszą, otrzymają poradę bezpłatnie.

- jedna osoba w danym dniu może skorzystać z bezpłatnej porady u jednego specjalisty.

- przy wybraniu usługi "rozmowa telefoniczna/ przez komunikator internetowy" koszt połączenia telefonicznego pokrywa osoba zamawiająca usługę.

- Dni Otwarte Centrum Porad odbywają się w ostatni piątek miesiąca i trwają od 00:01 do 23:59 lub do wykorzystania całej puli porad zaoferowanych przez specjalistów

 

Jeśli nie uda Ci się skorzystać z darmowej porady, a chcesz uzyskać odpowiedź na zadane przez siebie pytanie, możesz opłacić zamówioną usługę i otrzymać odpowiedź w normalnym trybie.


Komentarze (3)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 • waszka waszka napisał(a)
  25.03.2012, 14:04
  :) to mi sie podoba ;)
 • Ewa Siatka Ewa Siatka napisał(a)
  24.03.2012, 22:57
  Waszko, to oczywiście była pomyłka. Przepraszamy za zamieszanie. Pełna pula porad czeka do rozdysponowania. Pozdrawiamy :)
 • waszka waszka napisał(a)
  24.03.2012, 22:17
  Ja nie rozumiem- to odbywaja sie 30 w piatek a juz niektore sa wyczerpane? to moge pisac do specjalisty juz dzisiaj? nie rozumiem...