Nowy rok - nowe wyzwania

źródło: Plasterek.pl foto: flickr.com autor: i yudai

brak oceny

kalendarz

Nowy rok - nowe wyzwania

Okresowość zmian to naturalny proces w całym świecie. My również nieuchronnie mu podlegamy, skoro więc nie możemy mu przeciwdziałać to się do niego przyłączmy.  

W pierwszych dniach stycznia nowego roku uruchomimy nowy dział "temat miesiąca". Dowiesz się z niego na co w danym miesiącu warto zwrócić uwagę. Zawarte w nim artykuły w sposób ciekawy i rzetelny przybliżą Ci tematy, które w szczególny sposób odpowiadają temu okresowi. Mamy nadzieję, że skłonią Cię one do refleksji i interesujących dyskusji.

Jednocześnie drogi Plasterkowiczu zachęcamy i zapraszamy Cię do współtworzenia tego działu. Jeśli posiadasz jakieś ciekawe materiały, informacje związane z aktualnym tematem i możesz się nimi podzielić z innymi użytkownikami Plasterka, to przesyłaj je na adres anetabarta@plasterek.pl. Natomiast jeżeli uważasz, że w danym miesiącu powinniśmy się skupić w sposób szczególny na jakimś temacie to również prosimy Cię o sugestie.

W styczniu będziemy się zastanawiać nad istotą noworocznych postanowień. Czy w tym roku uda Ci się je dochować? Jeżeli nie jesteś tego pewien to może wróżka zobaczy to w swoich kartach. Co do jednej rzeczy możemy być przekonani i to bez ingerencji sił wyższych, w styczniu czeka nas najgorszy dzień roku. Skąd to wiemy? Dowiesz się śledząc aktualności.Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy