„Lustra Kobiecości" - nowy cykl Anety Boryczko na Plasterek.pl

źródło: Plasterek.pl

brak oceny

Aneta Boryczko„Lustra Kobiecości" - nowy cykl Anety Boryczko na Plasterek.pl


Zapewne pamiętacie cykl Pani Anety Boryczko „Klan Kompletnie Kapitalnych Kojotów. Poradnik dla rodzin dotkniętych problemem eurosieroctwa", tych, którzy nie pamiętają lub dołączyli do nas dopiero niedawno, odsyłam do tych mądrych, ciepłych, pełnych wzruszeń i przezabawnych kojotów opowiadań.

Dziś Pani Aneta ma dla Was coś nowego, a ponieważ nikt tak dobrze nie umie prezentować własnego dzieła, jak jego autor, oddaję głos Pani Anecie.


Witam serdecznie wszystkie Czytelniczki - Czytelników również, jeśli znajdą się chętni.


Maleńka i MisieCykl, który rozpoczyna opowieść o Maleńkiej i Misiach, nosi tytuł: „Lustra Kobiecości". Gdyby miał podtytuł, byłby on bardzo długi i brzmiałby mniej więcej tak: „Mniej lub bardziej baśniowe opowieści terapeutyczne dla Dużych Dziewczynek (i niektórych Dużych Chłopców)".

Wszystkie te opowieści mają korzenie w życiu moim, moich Przyjaciółek i Klientek. Jestem terapeutką, ale przede wszystkim jestem kobietą - różne aspekty kobiecości w szczególny sposób zajmują moją uwagę. W miarę upływu lat zorientowałam się, że choć każda z napotkanych przeze mnie kobiet jest Piękną Niepowtarzalną Indywidualnością, pewne elementy są wspólne i powtarzają się w ich życiu jak refren. Zaczęłam zwracać na nie uwagę i stopniowo rodziły się i wciąż rodzą kolejne opowieści. Mam nadzieję, że będziecie mogły się w nich przejrzeć (przynajmniej w niektórych), jak w lustrach i odnaleźć zagubione kawałki siebie.

Zapraszam Was we wspólną podróż w Krainę Kobiecości.


Zapraszamy zatem do zapoznania się z pierwszą częścią cyklu pt. „Maleńka i Misie"

 

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy