TAK! DLA MOJEJ KOBIECOŚCI

źródło: Plasterek.pl, foto:flickr.com, autor:Prairiekittin

brak oceny

TAK! DLA MOJEJ KOBIECOŚCI

warsztaty pracy z ciałem online dla kobiet

Tak!Dla kobiecości1

 

Wzorów kobiecości zazwyczaj szukamy na zewnątrz: na stronach kolorowych magazynów prezentujących zdjęcia modelek, w telewizyjnych reklamach kosmetyków, w wizerunkach innych kobiet, które uznajemy za atrakcyjne. Także na zewnątrz, w oczach innych, szukamy zwykle potwierdzenia własnej kobiecości i naszej kobiecej atrakcyjności. Oceniamy się również same, porównując do tychże znanych nam wzorców.

Jednak, czy musimy trwać w czujności wobec zewnętrznych wzorców i pozostawać zależne od  opinii innych, aby czuć się autentycznie kobiece?


Czym tak naprawdę jest kobiecość, skoro jej wzory zmieniają się zależnie od czasu i miejsca, a mimo to kobieta pozostaje kobietą?


  • Masz ochotę uwolnić się od zewnętrznej i wewnętrznej kontroli i odnaleźć swoją naturalną kobiecość?
  • Masz ochotę wreszcie po prostu cieszyć się swoją kobiecością, a nie martwić się o nią?Zapraszam Cię na tygodniowy warsztaty pracy z ciałem w tańcu:TAK! DLA MOJEJ KOBIECOŚCI


Ciało nasycone jest żywą wiedzą, jest wyrazem naszej specyficznej rzeczywistości. Zawiera w sobie całą obfitość treści niezbędnych w procesie naszej transformacji i życia, to z nich właśnie jest utworzone. Wejście w ciało i czerpanie z jego potencjału jest niezawodną ścieżką. Jest drogą do prawdy, drogą do siebie, drogą do autentycznej kobiecości.


Podczas warsztatów zagłębisz się w swoim ciele, na powrót odzyskując oderwane - z różnych powodów-  fragmenty swojej kobiecej istoty. Z czułą uwagą przepłyniemy i przenikniemy przez specyficznie kobiece rejony ciała, obejmujące waginę, macicę, jajniki i piersi.


Ważnym elementem warsztatów będzie przejście przez zawiły labirynt własnych uczuć i wspomnień. Zarówno to przejście, jak i cały warsztat, będzie pracą z ciałem poprzez taniec i w tańcu, dzięki czemu może stać się pozytywnym doświadczeniem. Sam taniec daje radość i przyjemność - na pewno tego również doświadczysz podczas spotkania ze sobą poprzez ciało - w tańcu.

 

Warsztaty prowadzi:

 

Ewa Suchocka

Ewa Suchocka - Jestem malarką, graficzką i trenerką pracy z ciałem Living Dance Form. Mam również uprawnienia do prowadzenia zajęć metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.  Ukończyłam pedagogikę resocjalizacyjną (IPSiR UW). Uczestniczyłam w wielu warsztatach rozwojowych, w stażu Polskiego Forum Transpersonalnego i od wielu lat jestem związana z Psychologią Zorientowaną na Proces. Obecnie kontynuuję studia Pracy z Procesem w ramach Programu Licencyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu.

Pracy z ciałem uczyłam się między innymi u Joanny Lukaszewicz Bernady, Agaty Głowackiej, Olgi Szwajgier, Mietka Litwińskiego, Anny Nacher, Ewy Karasińskiej Gajo, Hani Sypiańskiej, Bogny Szymkiewicz, nauczycieli Stowarzyszenia Taoistycznego Tai Chi. Zdobyte doświadczenia wykorzystuję na moich zajęciach.

Jestem autorką książki Uzależnienie - ukryte źródło. Interesuje mnie twórczość, bo jest przejawem i urzeczywistnieniem życia w nas. Uwielbiam żywą przyrodę, świeże powietrze, kolory, muzykę i to jak mnie niesie taniec... Inspiruje mnie również starożytna hawajska praktyka Ho'oponopono. Mam synka Michała. snysny.blogspot.com

 

Koszt warsztatów: 57 zł

 
Termin warsztatów: od
12 do 16 marca


Zapraszam również do przeczytania artykułu: Kobiecość - co to takiego?, który wprowadzi Cię w tematykę warsztatu.


Aby wziąć udział w warsztatach:

1.  Dołącz do grupy Kobiecość.  

2.  Dokonaj wpłaty za warsztaty  na konto:  Bank Millenium, Siloe Dariusz Siatka konto nr: 03 1160 2202 0000  0001 1802 9380   w tytule przelewu wpisz swój nick oraz tytuł warsztatów (Kobiecość)

3. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty dostaniesz informację o przyłączeniu do grupy. Od tego momentu możesz uczestniczyć w warsztatach. Będą się one odbywały w grupie Kobiecość. Znajdziesz tam materiały i zadania na  każdy dzień.

4.  Liczba uczestników warsztatu to maksymalnie 20 osób. O udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

5.  W przypadku braku odpowiedniej ilości uczestników (6 osób) na warsztatach, zastrzegamy sobie prawo do odwołania ich, w takiej sytuacji wpłacone pieniądze zostaną zwrócone. 

 

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy