Darmowe porady specjalistów - Nowość na Plasterek.pl

darmowe poradyDrodzy Plasterkowicze

Rozpoczynamy nową akcję - Dni Otwarte Centrum Porad - podczas której będziecie mogli skorzystać z darmowych porad naszych specjalistów.

W każdy ostatni piątek miesiąca nasi specjaliści (psychologowie, pedagodzy, doradcy zawodowi) udzielą po kilka bezpłatnych porad tym z Was, którzy jako pierwsi zgłoszą się do nich z prośbą o pomoc.

Akcja ma na celu pokazanie, iż pomoc psychologiczna online jest skuteczną, satysfakcjonującą i bezpieczną formą kontaktu ze specjalistami. Chcemy zwrócić Waszą uwagę na Centrum Porad, gdzie czekają na Was osoby kompetentne, doświadczone i dyspozycyjne - chcące towarzyszyć Wam w różnych chwilach Waszego życia, wspierając Was w dążeniu do lepszej jakości życia, pomagając w rozwijaniu osobistego potencjału, motywując w dążeniu do szczęścia.


Zasady akcji są bardzo proste

- Przed każdym ostatnim piątkiem miesiąca, w aktualnościach na Plasterek.pl pojawi się informacja o tym, ile darmowych porad udzielą poszczególni specjaliści.

- Aby zamówić poradę, wejdź do Centrum Porad i otwórz profil specjalisty, którego wybrałeś z powyższej listy. Następnie kliknij "Zamów" przy rodzaju usługi, jaką zadeklarował specjalista (np. Jednorazowa porada przez e-mail). W odpowiednim okienku opisz sprawę, w której szukasz porady, wpisz tytuł i kliknij "Zamów". W kolejnym kroku, gdy zostaniesz poproszony o przejście do systemu płatności kliknij "Nie, zapłacę później".

- Decyduje pierwszeństwo zgłoszenia się do specjalisty - jeśli dany specjalista zaoferował np. trzy darmowe porady, wówczas trzy pierwsze osoby, które się do niego zgłoszą, otrzymają poradę bezpłatnie.

- Jedna osoba w danym dniu może skorzystać z bezpłatnej porady u jednego specjalisty.

- Przy wybraniu usługi "rozmowa telefoniczna/ przez komunikator internetowy" koszt połączenia telefonicznego pokrywa osoba zamawiająca usługę.

- Dni Otwarte Centrum Porad odbywają się w ostatni piątek miesiąca i trwają od 00:01 do 23:59 lub do wykorzystania całej puli porad zaoferowanych przez specjalistów


Jeśli nie uda Ci się skorzystać z darmowej porady, a chcesz uzyskać odpowiedź na zadane przez siebie pytanie, możesz opłacić zamówioną usługę i otrzymać odpowiedź w normalnym trybie.


Powiadom znajomych, że i oni mogą skorzystać z darmowych porad specjalistów, być może dla niektórych z nich będzie to ważna informacja. Udostępnij tę wiadomość na swoim profilu w serwisie społecznościowym 


Komentarze (4)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 • sledzikowa sledzikowa napisał(a)
  22.02.2012, 19:28
  Odruchowo chciałam Ci dac Monika : Lubie to z Fb..
  Podoba mi się ten pomysł
 • Teodor Teodor napisał(a)
  21.02.2012, 16:30
  Brawo, świetna inicjatywa. Oby przyczyniała się do propagowania naturalności korzystania z usług psychologicznych.
 • mogę wszystko ale nic nie muszę mogę wszystko ale nic nie muszę (JOLA76) napisał(a)
  20.02.2012, 12:17
  genialny pomysł, w imieniu własnym(ale pewnie nie tylko) bardzo dziękuję:)
 • Monika Włodarczyk Monika Włodarczyk napisał(a)
  19.02.2012, 12:36
  Trzymam mocno kciuki za nową akcję :)

  W piątek 24 lutego na Plasterku jestem dla Was :)

  Z pozdrowieniami dla Wszystkich Plasterkowiczów,
  Monika - doradca zawodowy