Jezus i zakochane w nim kobiety

źródło: Plasterek.pl

brak oceny

Jezus i zakochane w nim kobietyJezus i zakochane w nim kobiety

Autor: Paweł Wójcik


Paweł WójciPaweł Wójcik jest Wam dobrze znany, jako autor licznych artykułów, z którymi mieliście okazję się zapoznać na Plasterku. Teraz debiutuje, jako autor książki, którą serdecznie Wam poleca na stronach portalu Plasterek.pl.

Książka „Jezus i zakochane w nim kobiety" to zbiór stu zmyślonych, bardzo krótkich opowieści z życia Jezusa. Narracje nawiązują do biblijnych wydarzeń, ale rozbudowują je tak, by pobudzić do myślenia i refleksji, a jeszcze bardziej, by zaprosić do kochania i miłości w sposób coraz kreatywniejszy i spontaniczny. Jest to więc książka idealna dla już zakochanych, wspaniale pasująca dla tych, którzy o zakochaniu marzą, oraz jakby specjalnie napisana dla tych, którzy innych przez drogi miłości prowadzą: od księży i pastorów, przez wszelkiego rodzaju życiowych trenerów, po wychowawców i psychologów. Jednym słowem jest to książka dla każdego!

Obecnie kupić ją można składając zamówienie w krakowskim wydawnictwie Miniatura drogą mailową (miniatura@autograf.pl) lub telefoniczną (012-267-10-39). Cena egzemplarza 20zł. Sukces pierwszego, niewielkiego nakładu sprawi, że książka pojawi się także w księgarniach. Sukces zaś tego pierwszego prawdziwego wydania sprawi, że kolejne kolekcje pojawią się wkrótce na rynku. Wtedy te pierwsze 200 egzemplarzy zdobędzie wartość kolekcjonerską!

 

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy