Premium za aktywność

brak oceny

drzwiDrodzy Plasterkowicze,

chcielibyśmy podziękować Wam za Waszą aktywność w grupach, za wsparcie niesione osobom dodającym wpisy w Katharsis, za dzielenie się komentarzami pod wszelkimi artykułami, które dla Was publikujemy. W ramach podziękowania w każdym miesiącu najaktywniejsze osoby będziemy nagradzać aktywacją konta premium oraz Plasterkowymi gadżetami lub bonami zniżkowymi na udział w warsztatach.

Wszyscy, którzy w ciągu miesiąca kalendarzowego napiszą na Plasterku minimum sto postów otrzymają miesięczną aktywację konta premium gratis. Ponadto, osoba, która wykaże się w danym miesiącu największą aktywnością, otrzyma dodatkowo Plasterkowy gadżet lub możliwość wzięcia udziału w Plasterkowych warsztatach online z 50zł zniżką.

Oczywiście będziemy brać pod uwagę posty, odnoszące się do tematu, natomiast pojedyncze wypowiedzi, rozbite na kilka następujących po sobie postów, będą liczone jako jeden.

Dodatkowo osoba, której posty z danego miesiąca najwięcej razy zostaną uznane za pomocne, również otrzyma miesięczną aktywację konta premium.

JOLA76 jako pierwsza otrzymuje aktywację konta premium. W styczniu posty JOLI76 były najwięcej razy uznawane za pomocne. JOLU76 dziękujemy za Twoje dobre słowa na Plasterku


Pozdrawiamy

Zespól Plasterek.pl

Komentarze (4)

Zaloguj się, aby dodać komentarz