Podaruj swojemu dziecku jego własny kalendarz-KONKURS na Plasterek.pl !!!

brak oceny

Bazgroszyt kalendarzPodaruj swojemu dziecku jego własny kalendarz

KONKURS na Plasterek.pl !!!


W dziecięcym świecie czas płynie zupełnie inaczej. Nie wyznaczają go zegary odmierzające kolejne minuty, czy wyrywane kartki z kalendarza, ale radosne wydarzenia, twórcza zabawa i czas spędzony z rodzicami. Dla dziecka dzień, tydzień, czy miesiąc, to bardzo często nic nie znaczące określenia, ale już dzień spędzony na zabawie z rodzicami, tydzień śnieżnych, zimowych ferii u babci, czy miesiąc odliczany czekoladkami ukrytymi w okienkach, to już zupełnie co innego.


Pomóż swojemu dziecku zrozumieć zasady rządzące czasem i podaruj mu Bazgroszytowy Kalendarz Gwiazd 2012, do którego swoje niezwykłe rysunki podarowało 12 znanych osób: Agnieszka Maciąg, Magda Mołek, Jurek Owsiak, Marzena Rogalska, Michał Rusinek, Joanna Sarapata, Małgosia Socha, Dorota Wellman, Daria Widawska, Robert Wolański, Dorota Zawadzka, Kasia Zielińska.

 

Jak to zrobić?


Weź udział w konkursie i pokaż swojemu dziecku, jak zaplanować cały rok tworząc przy tym fascynujący świat kolorowych ilustracji.


Zanim przeczytasz zasady konkursu zobacz, co takiego niezwykłego jest w Bazgroszytowym Kalendarzu, że dzięki niemu Twoje dziecko może rozwijać wyobraźnię, ćwiczyć twórcze myślenie oraz wyrażać swoje uczucia i emocje.


grudzień1. Bazgroszyt dba o rozwój Twojego dziecka
Bazgroszyt jest inspiracją dla dziecięcej wyobraźni, bo zawiera tylko ćwiczenia otwarte. Tutaj każdy rysunek może wyglądać inaczej i zależy wyłącznie od kreatywności maluchów. Dzięki temu rodzice mogą zobaczyć, w jaki sposób myślą ich dzieci i włączyć się do wspólnej zabawy z pomocą Bazgroszytu.


2. Pomaga w ćwiczeniu motoryki ręki dziecka
Grafomotoryka, czyli motoryka rączki. Dzieci na różnym poziomie rysowania doskonalą ją właśnie w Bazgroszycie. Dzięki ćwiczeniom maluchy uczą się staranności, dopracowania szczegółów i cierpliwości, co jest doskonałym wstępem do nauki pisania i wspaniałą zabawą dla dzieci.


naklejki3. Rozwija dziecięcą wyobraźnie
Każda karta Bazgroszytowego Kalendarza, to coś więcej niż kolorowanki. Zawarte w nim ćwiczenia otwarte, oraz specjalnie dobrane naklejki kreatywnie dbają o rozwój dzieci. Zachęcają je do niestandardowego myślenia, bo stwarzają możliwość wielu niesamowitych i indywidualnych rozwiązań.


4. Jest świetny do wspólnej zabawy dzieci z rodzicami
Zadania otwarte Bazgroszytu pozwalają rodzicom zobaczyć świat oczami dziecka i dowiedzieć się, o czym myślą ich maluchy. Wspólne rozwiązywanie tych ćwiczeń, to fascynujące doświadczenie i doskonała zabawa dla dzieci i całej rodziny.


Jeżeli pragniesz swojemu dziecku podarować ten niezwykły kalendarz wejdź do grupy

Bazgroszytowy Kalendarz  (znajdziesz w niej wszystkie niezbędne informacje o konkursie) i napisz:


W jaki sposób Ty i Twoje dziecko
lubicie najbardziej wspólnie spędzać swój czas?!

 

 

 

Bazgroszyt logoBazgroszyt tworzą rodzice i pedagodzy, aby rozwijać wyobraźnię dzieci. Kredki i twórcze rysowanie, to jedne z pierwszych kreatywnych narzędzi, z jakimi spotykamy  się w dzieciństwie. Radosne wspomnienia tych chwil towarzyszą nam często przez  całe życie. Często wracamy do nich podczas kreatywnej zabawy z własnymi dziećmi. Przygoda z Bazgroszytem i kredkowymi bohaterami sprawia, że dzieciństwo jest chwilami jeszcze bardziej twórcze, kolorowe, śmieszne, ciekawe i bezpieczne, właśnie dzięki bliskości rodziców. Bazgroszyt wspiera akcję „Mówmy obrazami", dzięki której wspólnie możemy pokolorowac całą Polskę.

Jeżeli chcecie zakupić „Bazgroszytowy Kalendarz" poza konkursem lub zobaczyć, jakie jeszcze inne kolorowanki i atrakcje może Waszym dzieciom zaoferować bazgroszyt odwiedźcie stronę  www.bazgroszyt.pl

 

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy