Przebudzenie Tytana - warsztaty online (II edycja)

źródło: foto: flickr.com, autor:dr_vaibhavahuja

brak oceny

TytanPRZEBUDZENIE TYTANA - warsztaty online

(II edycja  !!!)


 

Drzemią w Tobie ogromne możliwości, musisz je tylko uaktywnić.

/Brian Tracy/


 

 

 

Czy myślisz, że jesteś osobą skuteczną w realizacji działań, wykorzystującą w pełni swoje najlepsze zasoby i przekonaną, że Twój sukces zależy wyłącznie od Ciebie?


Nie ???!


Nic straconego! Właśnie z nami, w ciągu 10 dni odkryjesz w sobie prawdziwego Tytana działania, dzięki któremu osiągniesz wszystko to, czego pragniesz.

 

Warsztaty te są dla Ciebie, jeśli:

  • Chcesz być skutecznym w podejmowanym działaniu
  • Chcesz nauczyć się zarządzania sobą oraz własnym czasem
  • Czujesz, że stać Cię na znacznie więcej niż miałeś/aś okazję dotąd pokazać
  • Masz marzenia i plany, które dotychczas nie doczekały się realizacji
  • Radzisz sobie nieźle, mimo że toniesz po uszy w bałaganie, będącym efektem Twego twórczego geniuszu
  • Masz ochotę pogratulować sobie konkretnych zmian, realizacji ważnych planów lub małych i wielkich zwycięstw nad sobą samym

 

Dzięki tym warsztatom nauczysz się:

  • Planowania własnego czasu, wyznaczania priorytetów oraz delegowania zadań
  • Określania celów, planowania etapów ich realizacji oraz oceny efektów końcowych
  • Budzenia własnej motywacji oraz tworzenia bazy swych najpotężniejszych zasobów
  • Skuteczności działania, doprowadzania spraw do końca oraz przygotowania swego środowiska tak, by wspierało ono Twoje działania

 

Przebudź w sobie Tytana - człowieka, który potrafi odkryć i wykorzystać swe mocne strony po to, by przeżyć życie tak, jak sam/a tego pragniesz, osiągając kolejne sukcesy z godną podziwu łatwością!


 

Warsztaty przygotowały:


Ewa SiatkaAneta BartaEwa Siatka - psycholog, certyfikowany trener kadry, certyfikowany praktyk oraz master NLP, niekwestionowany talent do budzenia motywacji oraz przekuwania marzeń na rzeczywistość.

 

Aneta Barta - socjolog, specjalista HR, redaktor naczelny portalu Plasterek.pl, praktyk i mentor w dziedzinie planowania siebie oraz przestrzeni pracy, zarządzania czasem, a także realizacji własnych planów.

 

 

„Tylko rozpocznij a umysł zapłonie;  nie ustawaj, a pragnienie się ziści"

/Goethe/

 

 

 

 

Zapraszamy Cię do udziału w warsztatach Przebudzenie Tytana!

Nie obiecujemy, że będzie łatwo i przyjemnie, ale z pewnością konkretnie i efektywnie. 

 

 

Warsztaty odbywają się od 16. I. 2011 do 27. I. 2011  w grupie Przebudzenie Tytana

 

Koszt warsztatów: 100 zł


Uwaga! Promocja!


Jeżeli posiadasz aktywne, roczne konto premium zapłacisz za warsztaty jedynie 57złAby wziąć udział w warsztatach:

1.  Dołącz do grupy Przebudzenie Tytana

2.  Dokonaj wpłaty za warsztaty 100 zł na konto:  Bank Millenium, Siloe Dariusz Siatka konto nr: 03 1160 2202 0000  0001 1802 9380   w tytule przelewu wpisz swój nick oraz tytuł warsztatów (Przebudzenie Tytana)

3.  Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty dostaniesz informację o przyłączeniu do grupy. Od tego momentu możesz

     uczestniczyć w warsztatach.

4.  Liczba uczestników warsztatu to maksymalnie 20 osób. O udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń

5.  Każdy uczestnik aktywnie biorący udział w warsztacie otrzyma zaświadczenie, potwierdzające jego ukończenie.

6.  W przypadku braku odpowiedniej ilości uczestników (6 osób) na warsztatach, zastrzegamy sobie prawo do

     odwołania ich, w takiej sytuacji wpłacone pieniądze zostaną zwrócone. 

 

Rekomendacje:

dorateo 

...Warsztaty okazały się niezwykłą przygodą, spotkaniem z ciekawymi, inspirującymi towarzyszami. Z perspektywy czasu natomiast coraz bardziej widzę, jak dużo wniosły, jak wiedza i umiejętności dzięki nim zdobyte pomagają każdego dnia. Ewa i Aneta podarowały niezwykle cenne i szalenie przydatne "narzędzia" do zarządzania sobą w czasie. I zarządzania sobą w życiu ćwiczenia do przemyślenia prowadziły krok po kroku do wewnętrznej przestrzeni. Tam gdzie ukryty jest silnik pragnień, marzeń...który generuje siły i motywację do walki o nie. Nasze Przewodniczki dobrze dobrały zestaw - taki niezbędnik podany w łatwo przyswajalnej - zapadającej w pamięć postaci. Dzięki ćwiczeniom naprawdę te 10 dni wystarczyło, by zapoznać się z nimi, wyrobić zdrowe nawyki, wzmocnić mięśnie motywacji. Nieoceniona tu była asekuracja Ewy (brakuje mi jej nie raz i wtedy sobie myślę "hmm...co by na to mogła powiedzieć Ewa?" albo wracam do warsztatowych wątków).Ewa to potrafi i zmobilizować, i rozbroić humorem, celną ripostą, dobrym słowem dodać sił :) że aż przyjemnie się męczyć normalnie. Bo natrudzić się trochę było trzeba, jak to na każdej wyprawie... ale jak to teraz procentuje. A jakie przyjemne były "spotkania" z Anetą , jak wieczorne ognisko po długim dniu marszu. Opowieści i pomysły, którymi się z nami dzieliła, dopełniały ćwiczenia, pomagały spojrzeć z innej perspektywy i dodawały sił na kolejny dzień. Jeszcze raz dziękuję i szczerze polecam wyprawy warsztatowe z Ewą i Anetą 

Juluś

Decydując się na warsztaty nie oczekiwałam niczego a na warsztatach znalazłam baaardzo dużo, odkryłam siebie na nowo, to była cudowna podróż! Ewa i Aneta - świetne babki, umieją znaleźć w nas to co najlepsze, pomagają rozłożyć skrzydła i pofrunąć ku naszym marzeniom.

ines05 

Pozdrawiam Wszystkich, którzy zastanawiają się czy brać udział w psychologicznych warsztatach internetowych. Dla mnie była to pierwsza taka przygoda w sieci, choć same warsztaty nie są mi obce, ale byłam taka ciekawa jak to będzie...i ta ciekawość zwyciężyła.Pisałam już wcześniej, że jak magnes przyciągnęła mnie sama nazwa warsztatów "Przebudzenie Tytana".Pomyślałam,że fajnie byłoby przebudzić się taka pełna energii ...na wiosnę, i właśnie tak się dzieje. Gorąco dziękuję Anecie i Ewie za umiejętne i profesjonalne prowadzenie warsztatów,za wspieranie , udzielanie wskazówek i naprowadzanie na te właściwe ścieżki. Nie powiem nie było łatwo, tym bardziej,że spadały na mnie wówczas wszelkie "egipskie plagi", ale tym bardziej motywowało mnie to do jeszcze większego wysiłku. Dziękuję również pozostałym uczestnikom - za możliwość poznania Waszych interesujących historii pełnych marzeń i planów.Fajnie było mi tak w grupie, razem raźniej... Gorąco polecam Wszystkim , którzy zastanawiają się czy ? Warto, a efekty ...Was zaskoczą

eMwOgrod

Chcę tutaj bardzo podziękować za warsztaty w których ostatnio brałam udział - "Przebudzenie Tytana". To była (i jest nadal) konkretna, wymagająca od samego siebie praca. "Po owocach je poznacie..." a ja owoce tej wspólnej pracy naprawdę dostrzegam w realnym życiu. Moim celem, wchodząc w warsztat było nabycie umiejętności, które będą dla mnie wsparciem w codziennym życiu, pomogą realizować zadania i cele w realu; pracy, życiu osobistym. Ten warsztat przerósł moje oczekiwania. Ćwiczenia, materiały serwowane codziennie, ułatwiają mi organizację codzienności, a co więcej... bardzo czuję co chcę... i wiem, że.... to jest prawdziwie realne! Warsztat prowadzony przez Ewę i Anetę był przygotowany na najwyższym poziomie, bardzo ciekawie i inspirująco. A sposób prowadzenia, wchodzenia w kontakt, a przede wszystkim styl pracy - według mnie - świetny! (choć są to wymagające Kobiety, że ho ho.. i ho:) nie zadowalają się "coś napiszę by mieć z głowy to ćwiczenie". Nie udało mi się przejść "po wierzchu" tam gdzie miałam pokusy uniknąć odpowiedzi samej sobie z obaw, lęku przed zagłębieniem się w to, co ważne a mało komfortowe... A to właśnie te "szczegóły" okazują się dla mnie kamieniami milowymi. Jeżeli ktoś z Was pomyśli nad tym, że chce naprawdę coś konkretnego zrobić dla siebie - polecam warsztaty prowadzone przez Ewę i Anetę!

 

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy