WTAŃCZ SIĘ W CIAŁO - WYTAŃCZ ZMIANĘ!

źródło: foto:flickr.com, autor:Dance Photographer - Brendan Lally

brak oceny

warsztaty z ciałemWTAŃCZ SIĘ W CIAŁO - WYTAŃCZ ZMIANĘ!

Warsztaty pracy z ciałem online


Z każdym Nowym Rokiem postanawiamy dokonać ważnych zmian w naszym życiu. Jednak z realizacją tych postanowień bywa różnie. Czasem niestety okazuje się, że nie starcza nam siły woli, aby w nich wytrwać ...


ZAPRASZAM ZATEM NA WARSZTATY PRACY Z CIAŁEM W TAŃCU - ONLINE

 

W pięciu krokach przejdziemy przez proces ZMIANY, zakorzeniając ją w ciele, emocjach, myślach i przekonaniach oraz manifestując w naszej rzeczywistości. Ciało fizyczne i energetyczne da nam naturalne wsparcie. Zmiany dokonamy opierając się na zachodzących w ciele procesach.

 

Zmiana, której dokonasz podczas tego warsztatu, będzie spójna z całą Twoją osobą, każdy aspekt Ciebie będzie ją współtworzył. Zmiana ta oraz jej utrzymanie nie będzie wymagało walki ze sobą, ponieważ jej fundamentem będzie wewnętrzna spójność, komunikacja i świadomość.


Warsztaty składają się z 5 części. Każda z nich będzie dokonaniem kolejnego kroku, przejściem przez kolejny aspekt zmiany. Pomiędzy każdym krokiem pozostanie tydzień czasu na dojrzewanie i dopełnianie się procesu w naszej rzeczywistości - bo przecież zmiana ma zajść właśnie w niej.


W każdy kolejny PONIEDZIAŁEK od 9 stycznia do 6 lutego otrzymasz materiały dotyczące aktualnego kroku: informacje, wskazówki i ćwiczenia. Na przejście każdego kroku będzie więc tydzień czasu, podczas którego:


  • noś w sobie intencję, nad którą pracujesz
  • stosuj na co dzień podane wskazówki - wszędzie gdzie jesteś, kiedy tylko się da :)
  • co najmniej jeden raz wykonaj ćwiczenia
  • podziel się  swoimi doświadczeniami lub zadaj mi pytania - będę na nie odpowiadała na bieżąco.


UWAGA! Wszystkie materiały warsztatowe będą zamieszczane na stronie grupy warsztatowej ZMIANA. Przez tę stronę (ma ona postać forum) będziemy również w stałym kontakcie przez cały czas trwania warsztatów.


 

Co zyskasz uczestnicząc w warsztacie?


  • Dowiesz się jak posługiwać się zmianą tak, aby była dla Ciebie wsparciem,
  • Doświadczysz procesu zmiany, wynikającej bezpośrednio z ciała i jego mądrości,
  • Zdobędziesz przydatne narzędzie, którego możesz używać przechodząc przez kolejne zmiany


Warsztay prowadzi:

 

Ewa Suchocka

Ewa Suchocka - malarka, graficzka i trenerka pracy z ciałem metodą Living Dance Form. Posiada również uprawnienia do prowadzenia zajęć metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Ukończyła pedagogikę resocjalizacyjną (IPSiR UW). Studiowała Psychologię Procesu Arnolda Mindella, uczestniczyła w stażu Polskiego Forum Transpersonalnego oraz wielu warsztatach rozwojowych.
Pracy z ciałem uczyła się między innymi u Joanny Lukaszewicz Bernady, Agaty Głowackiej, Olgi Szwajgier, Mietka Litwińskiego, Anny Nacher, Ewy Karasińskiej Gajo, Hani Sypiańskiej, Bogny Szymkiewicz Kowalskiej, nauczycieli Stowarzyszenia Taoistycznego Tai Chi, a zdobyte w ten sposób doświadczenia wykorzystuje na swoich zajęciach.
Uwielbia żywą przyrodę, świeże powietrze, kolory, muzykę i to, w jaki sposób niesie taniec.. Prywatnie jest mamą pięcioletniego tygryska Michałka :)
snysny.blogspot.com

 


Termin warsztaów: 9 styczeń - 6 luty 2012 rok


Koszt warsztatów: 87 zł

 

 

Aby wziąć udział w warsztatach WTAŃCZ SIĘ W CIAŁO - WYTAŃCZ ZMIANĘ!


1.  Dołącz do grupy  ZMIANA

2.  Dokonaj wpłaty za warsztaty 87 zł na konto:  Bank Millenium, Siloe Dariusz Siatka konto nr: 03 1160 2202 0000  0001 1802 9380 w tytule przelewu wpisz swój nick oraz tytuł warsztatów "Zmiana"

3.  Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty dostaniesz informację o przyłączeniu do grupy. Od tego momentu możesz uczestniczyć w warsztatach. Warsztaty odbywają się w grupie ZMIANA, tam szukaj kolejnych zadań, materiałów i informacji.

4.  Liczba uczestników warsztatu to maksymalnie 30 osób. O udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

6.  W przypadku braku odpowiedniej ilości uczestników (6 osób) na warsztatach, zastrzegamy sobie prawo do odwołania ich, w takiej sytuacji wpłacone pieniądze zostaną zwrócone.


Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy