Kobieta zmienną jest

źródło: www.gwp.pl

brak oceny

kobieta

 

KOBIETA ZMIENNĄ JEST


Wojciszke Bogdan


ISBN: 978-83-7489-260-5, format 195x180, oprawa twarda z obwolutą, 240 stron, wydnie I, listopad 2009
Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

 

 


Czy kobieta jest zmienna?
Czy każdy jest kowalem swego losu?
Czy naprawdę kto z kim przestaje, taki się staje?
Czy miłość niejedno ma imię, a szczęście zależy od nas samych?
Dzięki tej książce dowiesz się, co o przysłowiach i mądrości ludowej sądzi współczesna psychologia.
„Bogdan Wojciszke, znakomitym językiem, lekko i z humorem, wynikającym z mądrego dystansu do naszych mniemań o sobie, pokazuje, jak dalece nasze powszechne wyobrażenia o ludzkiej naturze mogą być zgodne z psychologiczną wiedzą, za którą stoją naukowe badania i eksperymenty. To książka znakomita!".
Profesor Jerzy Bralczyk

Bogdan Wojciszke - profesor psychologii, dziekan sopockiego wydziału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, pracuje też w Instytucie Psychologii PAN. Jego zainteresowania badawcze obejmują liczne zagadnienia psychologii społecznej, jak spostrzeganie i ocenianie ludzi, oceny moralne, dynamika bliskich związków uczuciowych, kultura narzekania, następstwa sprawowania władzy, czy poglądy na świat społeczny. Jest autorem 10 książek (między innymi Teoria schematów społecznych, Procesy oceniania ludzi, Psychologia miłości, Człowiek wśród ludzi. Zarys psychologii społecznej, Wspólnotowość i sprawczość) i ponad 120 artykułów, z których wiele ukazało się w najbardziej cenionych czasopismach międzynarodowych.


Komentarze (3)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 • Ona... Ona... napisał(a)
  12.08.2014, 16:39
  Ona wam raczej w niczym nie pomoże, jak tylko zniszczy rodzine
  P1070429-po-kompresji.jpg
 • Ona... Ona... napisał(a)
  10.07.2014, 17:26
  Pani Aneta Trojanowska zapomniała wspomnieć , że jest specjalistką w rozbijaniu rodziny i pchaniu się do łóżka cudzych mężów.Sex przed pracą z czyimiś mężami to jej hobby i sposób na podniesienie własnej wartości. Serdecznie odradzam tą Panią na każdym polu.Niestety ja i moja rodzina jesteśmy żywym przykładem jej umiejętności. Jak widać żadne skończone studia, kursy czy szkolenia nie mają odzwierciedlenia w jej zachowaniu , wystarczyłby posiadać rozum, serce i sumienie , żeby wiedzieć ze małym dzieciom zabiera się tatę i niszczy ich świat.!!
 • Aneta Trojanowska Aneta Trojanowska napisał(a)
  08.09.2011, 20:34

  Witam Państwa!

  Pragnę przedstawić pokrótce swoją osobę. Ukończyłam Uniwesytet Opolski. Jestem pedagogiem o specjalności resocjalizacyjnej. Ponasto ukończyłam kurs z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, oligofrenopegogogiki, etyki oraz studia podyplomowe z zakresu języka polskiego, a także wychowania przedszkolengo i kształcenia zintegrowanego. Ukończyłam też różnorodne szkolenia z treningu zastępowania agresji, molestowania seeksualnego, muzykoterapii, programów aktywności Knill, wychowawcy kolonijnego, kierownika wycieczek i placówek wypoczynku dla dzieci i młodzież. Obecnie realizuję kurs 'Nauczyciel, wychowawca wobec zjawiska przemocy w rodzinie". Posiadam doświadczenie w pracy z młodzieżą niedostosowną społecznie z licznymi zaburzeniami i trudnościami w zachowaniu, jak: ADHD, zaburzenia organiczne osobowości, próby samobójcze, uzależnienia itd. Pełniłam funkcję wychowawcy świetlicy. Byłam także opiekunką osób starszych. Od dwóch lat pracuję jako nauczyciel-terapeuta z osobami z autyzmem i sprzężonymi niepełnosprawnościami.
  Chętnie udzielę Państwu wsparcia w następujących obszarach:
   trudności wychowawcze z dziećmi i młodzieżą
   objawy zagrożenia niedostosowaniem społecznym
   zachowania opozycyjno-buntownicze u dzieci i młodzieży
   AdHD
   postępowanie w sytuacjach kryzysysowych
   wsparcie dla rodzin z niepełnosprawnością członka rodziny: intelektualną, fizyczną, autyzmem, potrażeniem mózgowym- również wsparcie prawne