Proces zmiany - warsztat pracy z ciałem

źródło: foto:flickr.com, autor:Jim Linwood

brak oceny

Proces zmiany - warsztat pracy z ciałem


motyl


Zapraszam na warsztat pracy z ciałem, podczas którego doświadczysz i dokonasz zmiany!


Uczestnicząc w warsztacie przejdziesz przez kolejne etapy zmiany, które zakorzenione są w ciele i wynikają ze specyfiki poszczególnych centrów ciała.

Ciało jest naszym radarem, barometrem i naczyniem transformacji. Gdy zostaje obdarzone zaufaniem i uwagą potrafi wskazać nam kierunek, poprowadzić nas i przeobrazić naszą rzeczywistość.Dla kogo jest ten warsztat?

 


Dla osób, które:

 • chcą dokonać zmiany

 • chcą określić lub potwierdzić swoje cele i kierunek, ku któremu zmierzają

 • chcą aby zmiana, w której uczestniczą, była rzeczywiście spójna z nimi i ze światem

 • chcą poznać sekwencję zakorzenionych w ciele etapów przechodzenia przez zmianę aby móc korzystać z niej w swoim życiu

 • chcą uczyć się, jak posługiwać się zmianą dla dobra swego, innych i świataCo zyskasz uczestnicząc w warsztacie?


 • Dowiesz się, jak posługiwać się zmianą, tak aby była dla Ciebie wsparciem, a nie kłopotem

 • Doświadczysz procesu zmiany opartego na kilku wynikających z ciała etapach

 • Przechodząc przez ten proces dokonasz zmiany w swoim życiu

 • Zdobędziesz narzędzie, którego możesz potem używać przechodząc przez kolejne zmianyWarsztat jest tak pomyślany aby mogły z niego skorzystać osoby niemal w każdej sytuacji. Jedynym warunkiem jest dostęp do internetu. Ważną ideą warsztatu jest włączenie pracy warsztatowej w codzienne życie. Dlatego też nie potrzebujesz mieć wiele wolnego czasu, możesz w nim uczestniczyć prowadząc normalne życie. Na codzienne ćwiczenia wystarczy 1 godzina. Pozostała część pracy warsztatowej będzie się odbywać podczas Twoich zwykłych zajęć. Oczywiście niezbędne jest nastawienie i zaangażowanie świadomości w proces zmiany podczas trwania warsztatu.


Warsztat odbędzie się na portalu Plasterek.pl w terminie:


od poniedziałku 24. 10 do piątku 28. 10.


Aby wziąć w nim udział przystąp  do grupy warsztatowej, a następnie każdego dnia loguj się na swoje konto na  www.plasterek.pl - wszystkie materiały będą zamieszczane na stronie grupy warsztatowej. 

Każdego dnia warsztatu otrzymasz porcję informacji i materiałów do pracy. W ramach warsztatu otrzymasz także możliwość konsultowania ze mną na bieżąco swoich doświadczeń, zadawania mi pytań i otrzymywania wskazówek. Na pytania będę odpowiadać i wskazówek udzielać do soboty 29. 10.

Pamiętaj: wszystko będzie się odbywać na stronie grupy warsztatowej portalu Plasterek.pl

 

Koszt warsztatów:

47 zł

 

Warsztaty prowadzi:

 

Ewa Suchocka

Ewa Suchocka - malarka, graficzka i trenerka pracy z ciałem metodą Living Dance Form. Posiada również uprawnienia do prowadzenia zajęć metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Ukończyła pedagogikę resocjalizacyjną (IPSiR UW). Studiowała Psychologię Procesu Arnolda Mindella, uczestniczyła w stażu Polskiego Forum Transpersonalnego oraz wielu warsztatach rozwojowych.
Pracy z ciałem uczyła się między innymi u Joanny Lukaszewicz Bernady, Agaty Głowackiej, Olgi Szwajgier, Mietka Litwińskiego, Anny Nacher, Ewy Karasińskiej Gajo, Hani Sypiańskiej, Bogny Szymkiewicz Kowalskiej, nauczycieli Stowarzyszenia Taoistycznego Tai Chi, a zdobyte w ten sposób doświadczenia wykorzystuje na swoich zajęciach.
Uwielbia żywą przyrodę, świeże powietrze, kolory, muzykę i to, w jaki sposób niesie taniec.. Prywatnie jest mamą pięcioletniego tygryska Michałka :)

 

Aby wziąć udział w warsztatach:

 1. Dołącz do grupy "Proces zmiany"
 2. Dokonaj wpłaty za warsztaty 47 zł na konto:  Bank Millenium, Siloe Dariusz Siatka konto nr: 03 1160 2202 0000    0001 1802 9380   w tytule przelewu wpisz swój nick oraz tytuł warsztatów (Proces zmiany)
 3. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty dostaniesz informację o przyłączeniu do grupy. Od tego momentu możesz uczestniczyć w warsztatach.
 4. Liczba uczestników warsztatu, to maksymalnie 30 osób. O udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń
 5. W przypadku braku odpowiedniej ilości uczestników (5 osób) na warsztatach, zastrzegamy sobie prawo do odwołania ich, w takiej sytuacji wpłacone pieniądze zostaną zwrócone.


Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy