Agnieszka Misiak

brak oceny

Agnieszka MisiakPani Agnieszka Misiak jest psychologiem z uprawnieniami pedagogicznymi, absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego oraz licznych kursów i szkoleń doskonalących z zakresu psychoterapii i psychoedukacji. Aktualnie w trakcie zdobywania uprawnień trenerskich w szkole trenerów Grupy TROP. Współpracuje jako autor - konsultant i/lub ekspert - z licznymi wydawnictwami i portalami psychoedukacyjnymi (m.in. WSiP, adhdonline.pl).

Jest współautorką książki „Mam nadpobudliwe dziecko i co dalej?", a także rozdziału, z zakresu psychologicznych aspektów komunikacji z pacjentem, w podręczniku dla studentów medycyny „Chirurgia Onkologiczna". Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy wykładowo-warsztatowej z dziećmi i dorosłymi. W Firmie SET prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży, prelekcje dla rodziców oraz szkolenia dla pracowników oświaty i służby zdrowia, a także studentów kierunków psychologiczno-pedagogicznych. Specjalizuje się w tematyce z zakresu psychologii rozwojowej i klinicznej dzieci i młodzieży oraz umiejętności komunikacyjnych.

W ramach poradnictwa indywidualnego oraz grup psychoedukacyjnych pracuje z rodzicami dzieci nadpobudliwych i sprawiających trudności wychowawcze. Jest autorką i współautorką scenariuszy zajęć dla dzieci i młodzieży, oraz programów szkoleń realizowanych przez firmę SET, której jest właścicielką www.set.edu.pl


Prywatnie: wielbicielka Włoch, makaronu i książek science fiction.

 

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy