Drugie urodziny Plasterka!!!

happy birthday.jpgKochani!

Dzisiaj świętujemy drugie urodziny Plasterka! Z tej okazji chcemy życzyć Wam niezwykłych spotkań na Plasterku, rozwojowych rozmów, głębokich przemian, dobrej energii i wiele okazji do zdrowego śmiechu, a przede wszystkim wiary i nadziei, że to co dla Was dobre chce zagościć w Waszym życiu. Niech Wam tu będzie bardzo dobrze! - tego z serca Wam życzymy. A Was prosimy, życzcie nam byśmy z zapałem i radością budowali dla Was najlepszy portal psychologiczny - Plasterek.pl :)

Komentarze (3)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 • jsk jsk (ewak) napisał(a)
  21.05.2011, 14:18
  Witam Was :-))) i wszystkiego co najlepsze dla nas wszystkich. Dla Was- bo stworzyliście takie miejsce w wirtualnym świecie, dla nas-bo zatrzymaliśmy się tutaj na chwilkę... i zostaliśmy. Mam w życiu dużo szczęścia, jednym z jego fragmentów jest spotykanie na swojej drodze Mądrych ludzi, a tak o Was myślę:-) Nielagodna ma racje, u Was zawsze świeci słońce, ale takie inne, które ogrzewa, a nie pali, które rozświetla, a nie razi w oczy.
  Dziękuję Wam
 • nielagodna nielagodna napisał(a)
  21.05.2011, 12:03
  Plasterek jest bardzo Ciekawym Portalem.
  ......................................................................
  Nie wiedziałam że obchodzicie swoje Drugie Urodziny - to interesująca informacja która inspiruje mnie do wypowiedzi.
  Od czasu do czasu zaglądam na Wasz portal i boli mnie serce że nie pozwalam sobie na więcej. Dosłownie boli mnie serce, bo chcę być tu codziennie. Ciągle się u Was coś dzieje,tak jakby słońce świeciło tutaj na okrągło. Tak to odbieram, ot i co. Omija Cię - Drogi Plasterku ta mniej korzystna pogoda czy też aura. Tu zawsze świeci słońce. Lubię Was.
 • Myszka31 Myszka31 napisał(a)
  19.05.2011, 21:35
  :) a więc tego życzę:) na prawdę super portal, nie tylko dlatego że ktoś może mi pomóc, ale dlatego ze właśnie tu czuje sie potrzebna innym :)